| Anablondyi a întrebat:

Tigarile slabesc sau te ingrasa?

12 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Te slabesc happy prietena mea de doar 15 ani [neimpliniti]. avea acum o jumatate de an cam 64 de kgstraight face iar acum are doar 55winking

| TeoPT a răspuns:

Eu știam că te omoară lent.

| forever4you a răspuns:

Din cate stiam eu slabesc thinking

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Te slabesc. si mori

Apache
| Apache a răspuns:

Ce conteaza? te distrug!

| FoarteLetargic a răspuns:

Slabesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, nici alta. Te strica pe dinauntru.

| Deeu_1723 a răspuns:

Eu am fumat.Am slabithappy.Dar nu fuma, daca vrei sa slabesti! Eu am fumat si nu e deloc "cool".

| Andreea114820 a răspuns:

Slabesti cu siguranta.

| MhElenag a răspuns:

Slabesc. fumez de 1 an thinking si intr-o luna d cand m`a apuksem d fumat slabisem vreo 10 kg

| gl96rzv a răspuns:

Fratilor nu mai fumez de o luna si am slabit 2 kilogramelaughing)asta cum se explica?

| Simpatic a răspuns (pentru gl96rzv):

Nu are legatura cu fumatul si eu am fumat si aveam aceeasi greutate tigarile fac rau in alt fel.
Dupa ce m-am lasat de fumat m-am ingrasat putin, dar e gresit spus ca tigarile te ingrasa sau te slabesc, te slabesc doar daca sari o masa, sunt multi care de cand fumeaza numai au acelasi apetit la mancare, de acolo si slabirea.