Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2709693intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
26 Iul
SATI 223.617AFISARI
93.839VIZITE
78.354V. UNICI
25 Februarie 2012
220V intreaba:

Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Sau mai pe scurt: femeile sunt curve, sau viceversa? Nu am spus-o eu, desi tind sa cred ca asa e

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    1 Ianuarie 1970 02:00
    Raspuns anonim:

• 89 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 31)
    > >|
  • 25 Februarie 2012 19:45
    Dar ce va supara adevarul, c**velor!
    E true, cu mici exceptii.
    25 Februarie 2012 19:47
    220V explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):
    Da, sunt exceptii, dar numai ca nu am precizat in intrebare, tocmai din cauza asta, sa sara pe mine si sa ma injure
    26 Februarie 2012 12:17
    Da-le-n pnm de exceptii.Iar exceptii? Si care sunt micile exceptii?
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 25 Februarie 2012 19:11
    superdorex a răspuns:
    Cati ani ai de ai ajuns la concluzia asta?
    25 Februarie 2012 19:19
    220V explică (pentru superdorex):
    Conteaza varsta? Sa fim seriosi, am spus destul de clar ca nu eu am spus asta, dar tind sa cred ca e adevarat
    25 Februarie 2012 19:30
    superdorex a răspuns (pentru 220V):
    Daca tu ai avut ghinion in a gasi femeia care sa te aprecieze, sa stii ca nu le poti baga pe toate in aceeasi oala! De aceea te-am intrebat! Femeile sunt universul nostru, te intreb ce ai face daca nu ar exista? Ce crezi ca noi suntem mai breji? Ha, glumesti? Nu jigni ca altfel as crede ca ai alte orientari.Si de aceea le condamni.
    25 Februarie 2012 19:38
    220V explică (pentru superdorex):
    Dar n-am spus eu nimic, despre cum ca am fi mai breji, barbatii sunt niste porci, toata lumea stie asta, dar iti zic si tie ca nu eu am spus ce scrie acolo, am zis ca tind sa cred, si cand spus asta ma refer la unele femei, nu la toate, dar imi place sa-mi sara cate unii in cap si sa se enerveze, unele raspunsuri chiar imi plac de aici, sunt raspunsuri inteligente, din punctul meu de vedere si sincer la asta ma asteptam, la raspunsuri idioate(adica injuraturi si chestii urate) si raspunsuri inteligente
    - Ascunde conversatia (3 răspunsuri)
  • 25 Februarie 2012 20:11
    Hombre a răspuns:
    Crezi foarte prost, nu exista femei curve daca nu sunt si barbati care sa le "faca". Si atunci ce mai comentam.
  • 25 Februarie 2012 19:19
    Cyborgtex a răspuns:
    Uite ce este mă, dacă sunt femeie asta nu înseamnă că sunt și o curvă. M-ai cunoscut tu cumva și nu știam. Nu cred.Din cauza voastră ajungem noi ce ajungem!
  • 26 Februarie 2012 08:52
    Dumnezău a răspuns:
    Total gresita afirmatia lui Napoleon. Misandrismul si misoginismul sug,in egala masura. Daca o femeie se culca cu multi barbati,nu inseamna ca-i curva,inseamna ca-i place batul,sau ca cedeaza usor,dar asta nu inseamna ca-i curva.E foarte aiurea sa spui de una ca e curva, dar cand unul are relatii sexuale cu o gramada de femeii e epic si emana masculinitate, cum a zis si Mortem.Mult mai mult curve sunt in categoria celor ce un intretin relatii sexuale cu multi,zic de curvele din TV,sau curvele mentale,cum ar fi SNSPA-istii,piaristii, brokerasii, si alti din astia care iau 40 de milioane pe lunea,din prostitutie intelectuala,si trimiterea ipocriziei la rang de arta si slujba.

Nu mai fiti misogini, ca putine femei sunt curve in adevaratul sens al cuvantului, nu trebuie sa i se scada din merite femeii sub nicio forma.Si-s baiat, afirmand asta.
    26 Februarie 2012 09:15
    220V explică (pentru Dumnezău):
    Unu dintre putinele raspunsuri care imi plac, eu am vrut sa vad fiecare cum reactioneaza, esti primul care imi zice ca chestia aia e spusa de Napoleon, nu degeaba esti Dumnezau, le sti pe toate, si ce gandesc eu despre adevaratele curve, cred ca in mare masura, daca nu la fel, ca si tine
    26 Februarie 2012 22:33
    Dumnezău a răspuns (pentru 220V):
    Incep sa cred ca sunt Antihristul cand tot vad ca lumea imi da dreptate, si sunt martorul fabuloseniei si atotputerniciei mele in fiecare zi.People are strange, cum ar zice tovarasu' Morrison. thinking
    26 Februarie 2012 22:45
    220V explică (pentru Dumnezău):
    Pai dumnezeu e antihiristul, eu asa stiam, la cate crime a facut
    26 Februarie 2012 23:14
    Dumnezău a răspuns (pentru 220V):
    Fie ca exista un Creator sau nu,nu cred ca are tupeul sa fie si Antihrist,chiar daca in mare,corespunde "cerintelor" alea spuse in Biblie despre el. Oricum,nici pe mine nu m-ar deranja sa fiu Antihrist, dar mai intai, trebuie sa am doar un ochi.Si cica Antihristul o sa fie un om foarte bun, pe care toti o sa il urmeze si o sa-l considere al doilea Iisus, iar eu cum am fantezia suprema de a fi Iisus sau Dumnezeu...Seems legit!
    - Ascunde conversatia (4 răspunsuri)
    CoquineNoire a răspuns:
    La fel cum si barbatii sunt porci, in afara de tata si frati-miu.
    ei sunt doar porci de guineea.
    25 Februarie 2012 19:21
    220V explică (pentru CoquineNoire):
    Imi place de tine, imi place ce ai raspunshappy rolling on the floor
    25 Februarie 2012 21:59
    Infraverde a răspuns (pentru CoquineNoire):
    laughing. Puncte în plus pentru execuţie.
    25 Februarie 2012 22:15
    Raspuns anonim (pentru Infraverde):
    Ce faci, turista mica virtuala? Ti s-a terminat portia de valium? rolling on the floor
    Hai sa-ti zic o poanta buna: ma tot impiedicam eu pe la rubrica Totul futil Despre TPU de diversi bebe care intrebau disperati: "cum pot sa-mi sterg contul"... si m-a mancat undeva sa le scriu (dar n-am facut-o, sa fim intelesi!) urmatoarea propunere:
    "Buna!
    Posteaza public adresa de mail si parola contului, si clanul lui Vandemort o sa aiba grija de restul rolling on the floor
    Pa, pa."
    Ah, ce vremuri! Gata blogheritul, te-ai plictisit pana si tu de ce debitezi acolo?
    PS. Iar raspunsul meu la intrebarea actuala, ca sa nu zica 380V trifazat ca vorbesc pe langa, ar fi: o femeie este asa cum o vede mintea ta. Daca mintea ta e pura, si femeia va fi pura. Daca mintea ta e curva, si femeia va fi tarfa... Tii! ia uite, puteam sa fac si o poezie!
    25 Februarie 2012 23:18
    220V explică (pentru anonim_4396):
    Mai am putin sa ajung la 380V, mai am putin
    27 Februarie 2012 16:43
    Infraverde a răspuns (pentru anonim_4396):
    Ioti, mentosane. Nu, nu m-am lăsat de blogăreală, da' lenea-i maaare, şi în plus toţi acei decalitri de cerneluri virtuale pe care i-am aruncat pe acolo aberând despre crizele mele adolescentine încep să pută. Just sayin.
    P.S. Valiumul s-a făcut aspirină de când nu am mai zis şi eu ceva inteligent. Nu-i bai cu încrederea, că eu mă cred deşteaptă tare, da' mi se duce reputaţia de Confucius de Vaslui.
    27 Februarie 2012 17:00
    Raspuns anonim (pentru Infraverde):
    Ha, ha... sper ca nu faci tratamentul ala, cu aspirina intre genunchi rolling on the floor
    27 Februarie 2012 17:05
    Infraverde a răspuns (pentru anonim_4396):
    Tratament nu-mi trebuie (tu-vă-ntre limbrici, de ce nu pot scrie t r e b e, bre?), că n-am salmonela. Poate numai o răceală la şosete.
    - Ascunde conversatia (7 răspunsuri)
  • 26 Februarie 2012 11:11
    CoquineNoire a răspuns:
    Eh, uite ca mai sunt si baieti/barbati cu capul pe umeri si nu gandesc eronat, ca toti cei care sunt de acord cu acea prejudecata.
    bravo.

26 Februarie 2012 11:12
    Mersi
    26 Februarie 2012 11:24
    Fiecare gandeste diferit, si mie imi place sa cred ca sunt foarte diferit fata de Turma
    26 Februarie 2012 11:28
    CoquineNoire a răspuns (pentru 220V):
    Eu m-am referit la anumite raspunsuri care mi-au placut, dar cu placere laughing
    26 Februarie 2012 11:46
    laughing nu am fost pe faza, scuze, greseala mea
    - Ascunde conversatia (4 răspunsuri)
  • 25 Februarie 2012 19:26
    EmaS a răspuns:
    Ei bine, atunci eu sunt o exceptie de la regula.
    25 Februarie 2012 19:29
    220V explică (pentru EmaS):
    Poti sa-mi argumentezi de ce?
    25 Februarie 2012 19:35
    EmaS a răspuns (pentru 220V):
    Chiar trebuie sa argumentez? Pentru ca am primit o buna educatie si am principii solide de viata dupa care traiesc.
    25 Februarie 2012 19:45
    Imi place raspunsul tau la asta, esti sigura pe tine si asta e bine. Pacat ca esti habotnica
  • 25 Februarie 2012 19:16
    Laurretta a răspuns:
    Tind sa precizez si eu un lucru: daca nu am fi noi, femeiile curve, voi nu ati mai fi existat!
  • 21 Iunie 2012 06:49
    l1t7leb0y19 a răspuns:
    Imi vine sa rad cat de nevinovati se cred baietii pe aici laughing)
    Cand spuneti ca o fata este curva,baiatul ce a facut sex cu acea "curva",se transforma in print?laughing laughing
    E usor sa fi batut/a in cap si sa zici ca ala sau aia e curva,rea,proasta,nebuna,ticnita, sarita de fix, si multe alte "complimente" de genul asta.E mai usor sa judeci, sa critici si sa faci din tine un ingeras nevinovat decat sa intelegi ce anume a determinat o persoana sa actioneze astfel.
    Ma refer doar la cei care chiar nu se pot abtine si critica pentru ca zbiara EGO-ul in ei:
    Inlocuieste "este gresit" cu "Nu ma reprezinta pe mine insumi".Si atunci daca iti asculti mesajul ce ti-l transmite SUFLETUL si nu mintea(care nu iti "dicteaza" decat ce a fost invatata) vei intelege ce vreau sa zic.
    In rest, Cui nu-i convine? Sa stiu pe cine sa nu bag in seama
  • 25 Februarie 2012 19:18
    Musique a răspuns:
    Dar,sa nu uitam ca suntem egali.
    25 Februarie 2012 19:22
    220V explică (pentru Musique):
    Corect, suntem egali
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 25 Februarie 2012 19:11
    ochiverzi91 a răspuns:
    Asta dovedeste cat de necopt esti.
  • 28 Februarie 2012 18:33
    Shottas a răspuns:
    Din cate am citit in mare tin sa le dau dreptate fetelor. Asa cum sa mai zis nici noi n-am putea trai fara ele nici ele fara noi. Dar le contrazic pe cele care dau vina numai pe barbati ca sunt dependenti de xex, cand de fapt si ele sunt la fel de dependente ca si noi. De exemplu o femeie poate avea orgasm multiplu pe cand un barbat nu, deci in urma unui act sexual de calitate o femeie are mai multa sadisfactie decat un barbat. Dar cum barbati sunt din ce in ce mai floare rara si nu pot duce la bun sfarsit un act sexual femeile cauta in continuare o partida mai buna, iar cand zic partida mai buna nu ma refer doar la sex, ci si la minte, bani, protectie etc. Curve sunt doar traseistele si prostituatele adica alea care fac sex non stop pe bani, ajungand sa nu mai aiba nici o sadisfactie. In aceeasi categorie mai intra si stoarfele(aka carpele) = nespalate. In rest si noi si ele suntem egali, asa cum orice barbat (adevarat) viseaza si eventual are mai multe femei asa si femeile vor mai multi barbati. Prostia asa cum ca femeia este mult mai inferioara barbatului se datoreaza religiilor care au pus femeia pe ultimul plan, dovada ca mai toti calugari si popi sunt GAY. De exemplu in perioada inchizitiei daca la 2 barbati le placea o femeie frumoasa aceasta erea arsa pe rug de catre biserica. Femeia e inferioara barbatului din punct de vedere intelectual si fizic in rest calitatile cum ar fi frumusetea o aduc destul de aproape de egalitate. Iar femeile care spun ca numai barbatul vrea sex inseamna ca nu au avut parte de sex adevarat, bine asta tot din cauza noastra...
  • 26 Februarie 2012 04:23
    Woodenpints91 a răspuns:
    Paraziţii - curve ca voi.

Şi nu,nu toate femeile sunt curve. Mulţi spun despre o fată că e curvă, dacă aceasta se culcă cu toţi, doar cu el nu.
    26 Februarie 2012 08:32
    220V explică (pentru Woodenpints91):
    Da, ombladon, si la TotEuBaii i-am ca aceasta melodie o canta cheloo, dar era noapte si poate eram obosit, am o scuza, dar nimeni nu mi-a spus cine a zis: Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Si ai dreptate, o fata e curva in ochii unui barbat curva, atat timp cat nu se **** cu el, majoriatetea gandesc asa, ca suntem porcilaughing
    26 Februarie 2012 12:19
    TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Woodenpints91):
    26 Februarie 2012 12:23
    220V explică (pentru TotEuBaiiIsBack):
    Eu cred ca deja stie melodia, de mult timp
  • 25 Februarie 2012 19:14
    Innovation a răspuns:
    Vorba lui @aleksia1, e si vina barbatilor.
  • 25 Februarie 2012 19:23
    TotEuBaiiIsBack a răspuns:
    Dude,de ce femeile sunt c'rve? Acum ca vezi tu pe centura 2-3 panarame si ca mai sunt unele ca trec de la unu' la altu in 2 zile aia e alta poveste.Acum ti-au luat tie 10 minute pe WC sa te gandesti la intrebarea asta de ca'at ca tot pe toaleta e gandita...Voi daca vedeti o fata ca s-a despartit de un prieten de-al vostru "gata, aia e curva".Dar voi cand faceti o fata sa planga si sa sufere cate 2-3 saptamani cum e? Gandeste-te si tu la milioanele de femei extraordinare [rudele tale, in viitor sotia ta, etc].Ele sunt doar mici exceptii? NU! Daca va ganditi ca 50% din femei sunt curve, e clar ca toate sunt.Si de ce sora ta nu e curva si uite pe sora mea o faci curva? Sau e tot o exceptie? De ce sora ta nu e curva si sora lui BlakStar e? Sau face parte din mica-mare exceptie?
    Asa ca *** off...
    25 Februarie 2012 19:28
    rolling on the floor daca citesti mai bine intrebarea mai bine, o sa-ti dai seama ce am scris, ca de zis, nu am zis eu vorbele alea
    25 Februarie 2012 19:36
    TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru 220V):
    Am citit mai bine mai bine [mai bine de atat nu se putea] si tot dracu ala e.Mda vorbele nu erau spunse de tine.Cel care a spus asta: *bla bla ce am scris mai sus bla bla *
    Si ai mai intrebat daca femeile sunt c'rve si vice-versa.Adica ce vrei sa intrebi, daca femeile sunt c'rve sau daca c'rvele sunt porci? Nu, sunt camile honey.
    25 Februarie 2012 19:40
    Cand am intrebat daca femeile sunt curve, sau viceversa, mi-a venit pe moment si e dintr-o melodie de la cheloo, daca ai auzit de el. Am spus-o ca stiam ca o sa sara multi pe mine sa ma injure
    25 Februarie 2012 19:53
    Funnyoh go on
    Acum cateva saptamani imi trimiteai mesaje ca ce tare, o fata care asculta Parazitii si rap, iar acum ma intrebi daca am auzit de Cheloo.Si zici ca ai pus-o ca stiai ca o sa sara multi pe tine? Inseamna ca aveai nevoie de atentie daca stiai ca o sa sara.Si da, ti-ai atins scopul, acum toate fetele de injura.Congrats'...
    25 Februarie 2012 20:11
    Aveai alt nume pe atunci, l-ai schimbat daca nu ma insel, ma insel?
    25 Februarie 2012 20:17
    Ura este si va ramane cel mai sincer sentiment. Ma injura, asta e, nu sunt primele persoane care m-au injurat, sau care ma injura, dar am vrut sa vad fiecare ce reactie are, tu presupun ca esti nervoasa
    25 Februarie 2012 20:24
    Nu,tot eu sunt.I'm back baby devil
    25 Februarie 2012 20:29
    E bine asa
    25 Februarie 2012 20:30
    Neahoh go on nu sunt nervoasa.
    Dar mi s-a parut chiar ofensiva intrebarea.Asta e,pe moment eram indignata, nu nervoasa ca poti sa ma faci parapanta cat vrei, atata timp ca nu sunt, I don't give a f'ck.So,din partea mea, pacebig grin
    25 Februarie 2012 20:38
    Bun, asa e cel mai bine, e chestia ca unele fetite au sarit ca si arse
    - Ascunde conversatia (10 răspunsuri)
  • 25 Februarie 2012 20:31
    Himera a răspuns:
    Exista 3 tipuri de femei:
    1 Femeile cuminte, se culca numai cu un barbat
    2 Curvele se culca cu toti
    3 Curvele dracului, se culca cu toti, numai cu tine nu.
    25 Februarie 2012 20:39
    220V explică (pentru Himera):
    Care din astea 3 categorii ai intalnit?
    25 Februarie 2012 20:52
    Dar,tu de care ai intalnit? Eu cred ca stiu deja raspunsul dupa afirmatia pe care ai facut-o!
    25 Februarie 2012 20:52
    Himera a răspuns (pentru 220V):
    Pentru mine nu conteaza, sunt asexuala, dar tu cred ca te-ai lovit numai de 3laughing
    25 Februarie 2012 21:03
    Spune-mi raspunsul, daca il sti
    25 Februarie 2012 21:12
    Raspunsul este cat se poate de simplu, de logic.
    - Ascunde conversatia (5 răspunsuri)
  • 25 Februarie 2012 19:39
    MortemAeternum a răspuns:
    Hai sa nu discriminam, ca sunt o gramada de curve masculine.
    Este amuzant, cand o femeie se culca cu mai multi barbati este curva, dar cand un barbat se culca cu mai multe femei este un "jucator".
    25 Februarie 2012 19:42
    220V explică (pentru MortemAeternum):
    laughing, ai dreptate, eu tot curve le zic, nu e nici o diferenta intre curve masculine si cele feminine
  • 26 Februarie 2012 00:02
    Raniia a răspuns:
    Dar sa nu uitam ca tu trebuie sa le respecti!
    26 Februarie 2012 08:26
    220V explică (pentru Raniia):
    Eu respect pe toata lumea, atat timp cat lumea ma respecta si pe mine
  • 27 Februarie 2012 14:40
    Bris a răspuns:
    Fete frumoase, destepte si modeste le-a creat Dumnezeu iar femei le-au facut barbatii.
  • 25 Februarie 2012 19:10
    AlienOZN a răspuns:
    Amin!
  • 25 Februarie 2012 19:15
    AidaCR a răspuns:
    Ce prostie happy. De acum mama si cu sora mea sun curve.ouu la fel si eu. Mm...gandesti prost. De fapt majoritatea femeilor sunt cuminti. 5% maxim da sunt curve. Si stii de ce? din cauza voastra care nu va saturati de sex. In concluzie. Daca nu am fi noi, femeile voi barbatii...oh go on.vai de capu vostru laughing.
    27 Februarie 2012 16:26
    Ghiurau_George_1997 a răspuns (pentru AidaCR):
    Unele se prostitueaza pentru ca nu au unde sa locuiasca si ce sa manance iar unele sunt fortate sa faca asta, desigur sunt si femei care se duc dupa un barbat bogat si odata ce vede altul si mai bogat se duce dupa celalt...
  • 25 Februarie 2012 19:09
    fl0ryn22 a răspuns:
    99,9% sunt panarame dar mai sunt si mici exceptii
    25 Februarie 2012 19:11
    220V explică (pentru fl0ryn22):
    Da, sunt femei cu mici exceptii, daca intelegi ce vreau sa spun
    14 Iunie 2013 08:18
    DraaaagooooS a răspuns (pentru fl0ryn22):
    Da 00.01%
    fl0ryn22 a răspuns:
    Acum sa o zice-m pe a dreapta toate fetele sunt cu ochii dupa bani iar cele care nu sunt le strica anturajul
  • 25 Februarie 2012 19:10
    aleksia1 a răspuns:
    Nu ar mai exista atatea... daca nu ar fi barbati care sa le caute...voi sunteti obsedati si traiti pe baza de sex.sorry dar e adevaru
    25 Februarie 2012 19:14
    fl0ryn22 a răspuns (pentru aleksia1):
    Nu ar mai exista atatea daca voi nu ati pleca urechea la tot ce va zice unul si altul, noi suntem barbati deci incercam big grin
    25 Februarie 2012 19:16
    220V explică (pentru aleksia1):
    Nici o suparare, imi place cand cineva isi spune opinia
  • 25 Februarie 2012 19:18
    kissterie a răspuns:
    Din intrebarea asta a ta stupida pot deduce un singur lucru: esti un alt porc misogin care nu stie sa aprecieze o femeie, care crede ca barbatii sunt mai presus de femei.
    Macar stii ce inseamna cuvantul "curva" cu adevarat?happy
    Daca taceai, filozof ramaneai. Pune mana pe o carte si citeste in loc sa generalizezi. Mark T. spunea ca "orice generalizare este falsă... inclusiv aceasta. " so... mai gandeste-te la ceea ce ai spus. Nu cred ca esti in masura sa spui asemenea cuvinte si iti dau un sfat: nu mai scoate pe gurita aia in viata ta asemenea cuvinte. Pa-pa!happy
    24 Septembrie 2012 09:38
    qianii a răspuns (pentru kissterie):
    Kissterie cati ani ai? si cate relatii ai avut? si nu o pune cu -
  • 26 Februarie 2012 17:44
    Lili92 a răspuns:
    Maica-mea este o curva si sora mea ...pana la urma cu totii suntem curve.
  • 8 Iulie 2012 10:52
    Crucified a răspuns:
    Bune pururea de batut. laughing
  • 26 Februarie 2012 06:25
    Raspuns anonim:
    Cand va aud cum vorbiti despre ele... ar trebui sa va dati 2 palme peste cap.
    26 Februarie 2012 08:33
    220V explică (pentru anonim_4396):
    Eu am primit mai mult decat 2 palme, am primit sute de injuraturi grele laughing
  • 26 Februarie 2012 23:19
    Raspuns anonim:
    Mai da tu tot n-ai terminat cu asta? ai fost batut vreodata de ofemeie? stiu eu una...
  • |< <
    1 - 30 (din 31)
    > >|