| 220V a întrebat:

Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Sau mai pe scurt: femeile sunt curve, sau viceversa? Nu am spus-o eu, desi tind sa cred ca asa e

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Baietii se excita vizual,iar fetele nu happy
Daca un baiat spune unei fete: hai sa iti fac sex oral, baiatul se poate alege cu o palma sau un pumn in cap de la o fata happy
Insa daca o fata spune unui baiat: hai sa iti fac un sex oral, nu ai sa gasesti prea multi baieti care sa refuze happy Decat daca sunt exagerat de timizi happy
Eu sunt baiat, si am studiat foarte bine seductia! Romania nu duce lipsa de fete faine, ci duce lipsa de baieti faini happy Unii baieti iau femeile drept trofee, si daca intrebi un baiat ce calitati are iubita lui,iti va spune: Sani mari,rotunzi, fundul bombat, buze groase, etc... Insa o fata ce crezi ca zice de un baiat? happy Baietii cand gandesc, se folosesc mai mult de logica, iar fetele de sentimente happy Invata si tu putina seductie si vei descoperii ca nu e asa cum crezi tu.
P.S. : Mama mea e singura de 7 ani, si nu a murit fara barbat happy E foarte fericita si singura! Dar asta nu are importanta!

90 răspunsuri:
| Lili92 a răspuns:

Maica-mea este o curva si sora mea ...pana la urma cu totii suntem curve.

| Deyutz0709 a răspuns:

Toate femeile sunt c$rve? Știi măcar ce înseamnă acest cuvânt?
Am și eu o întrebare, tu n-ai ieșit dintr-o femeie sau cum?‍♀️?‍♀️Tare va place sa jigniți femeile și sa le faceți în toate felurile posibile Darby va uitați la voi oleacă.