| PickMe a întrebat:

TPU, am 17 ani sunt VIRGINA, si am visat ca sunt însărcinată straight face ce naiba înseamnă asta?
Funda!

15 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Este doar un vis! nu trebuie sa cauti interpretari, nu inseamna nimic...

| Liviu a răspuns:

Uhm,hormoni o iau razna, probabil ai fost excitata cand ai adormit laughing cine stie. Asta imi aminteste de un banc.
"Un tip care avea vise deochiate se duce la medic.il vede doctoru si il intreaba: Dvs sunteti cel care sufera de vise erotice? la care pacientu ii da frumos replica, Nu sufar, chiar imi fac placere laughing

| DNSK a răspuns:

laughing)) nimic

| Fernando9Torres a răspuns:

Ca dormeai!

| Fatamuntilor a răspuns:

Este varsta la care hormoni zburda in corpul tau, de aceea acel vis.Nu insemna nimic!

| Mădă0611 a răspuns:

Telenovele! Visele nu au nici o semnificatie, sunt ganduri, dorinte, temeri, sau informatii amestecate. Vorbeam despre gay si adoptie si ma gandeam la Ricky Martin, care e gay si a folosit o mama surogat, parca, dupa un timp am visat ca voia sa imi demonstreze ca nu e gay. x_x laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pana la varsta de 17 ani n-ai mai invatat ca visele nu semnifica nimic?
Intelegeam daca aveai 13-14 ani, dar sa pui o astfel de intrebare idioata la varsta asta e absurd.
Ai avut visul asta pentru ca hormonii zburda in tine si iti doresti sa faci sex.Dar intr-un mod inconstient ti-e tema sa faci asta, ti-e teama ca ai sa ramai insarcinata sau ceva de genul.
Asta nu-i vis erotic.

| Sociopat a răspuns:

Maine mori

| Mussette a răspuns:

E vis. vei avea candva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poate te gandesti mereu la asta si ai adormit cu gandul acolo(cum ar fi sa faci sex) sau poate tie frica sa o faci ca ramai insarcinata.Nu inseamna nimic dar daca tu vrei sa fi virgina asa sa fi, nu te mai gandi.Cand o sa gasesti partenerul potrivit sa o faci!

| elyfel a răspuns:

E un vis laughing Nu are nicio semniicatie in viata reala.Si eu am visat ca ma strangea un mort de gat si n-am murit.
Stai linistita nu inseamna nimic happy

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu inseamna nimic, stai linistita. Toti avem vise ciudate

| Claustx a răspuns:

Înseamna ca ai visat ca esti insarcinata. Oricum, banuiesc ca o sa ramai insarcinata pana la urma.dar nu neaparat acum. Cand te vei simti pregatita o sa ramai.