| Max234 a întrebat:

TPU am si eu o problema, cum scap de vanataile de sub ochi (adica de cearcane) n-am mai incercat nimic pana acum da sunt foarte urate, daca ma vede cineva zice ca am loat bataie. va rog ajutati-ma. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Incerca sa dormi mai mult si sa te odihnesti mai ales ca acum este vacanta.
iar pe timp de zi poti sa te dai cu fond de ten ca sa nu se vada asa de tare

| Max234 explică (pentru Zoey112):

Da ai dreptate cred ca de la somn am cearcane asa mari. Nu prea pot sa dorm noapteahee hee

| Zoey112 a răspuns (pentru Max234):

Pai daca nu poti sa dormi poti sa iei niste pastile de ex : bien dormir

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Felii de castravete, sau ulei de ricin, aplicat seara.

| michelia a răspuns:

Nu e normal sa ai cearcane care sa semene cu niste vinatai.
Mergi la medic daca nu te-a lovit nimeni. Pot fi probleme cu ficatul sau rinichii destul de serioase.

| maddy673 a răspuns:

Pai iti poti pune felii de castravetisau piculete de cea de musetel si stai cu ele in jur de 15-20 min...happy
te pupwinking

| JustSolutions a răspuns:

Merge cu ceaiul de musetel in plus te ajuta si la vedere