| chiftelutacrocanta a întrebat:

Trebuie neaparat sa imitam ca papagalii mentalitatea altora si sa avem aceleasi impresii pentru toate?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu, fiecare ar trebui sa aiba propriile opinii in legatura cu ceva, nu toti ar trebui sa fim la fel, fiecare ar trebui sa gandeasca pentru el insusi.

| Mussette a răspuns:

Nu. Important e sa ai personalitatea ta, dar poti invata si de la ceilalti ce e bine si sa adopti in comportamentul tau.

| Elenina356 a răspuns:

Trebuie sa avem o opinie proprie despre orice. Altfel suntem doar o comunitate mare care se ghideaza dupa o singura idee gandita de o persoana care a ajuns in frunte prin libertatea in gandire si prin multa perseverenta.