| AnniaAKN a întrebat:

Trebuie sa-i iau prietenului meu un cadou pentru ca e Sf Nicolaie si asa e obiceiul? Nici n-am fost prin oras din cauza zapezii si a traficului aglomerat.El m-a intrebat cu un ton ironic ce sa-mi cumpere, iar eu i-am raspuns ca n-am nevoie de nimic, l-am lasat in ceata, cred ca e confuz. Oare ce sa fac? O sa merg maine daca e nevoie in oras, dar nu stiu ce i-ar placea, nu ma pricep sa fac cadouri.

Răspuns Câştigător
| ălkjmhgf a răspuns:

Ieşi în oraş şi dă o raită prin mai multe magazine. Sigur o să-ți atragă atenția ceva happy

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un urs. (aștept interpretarea)

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ti-a trecut supararea>?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Puțin.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Asta-i pofta ce-o poftesc!

| Florentina9210 a răspuns:

Un ceas Hublot.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poti sa-i cumperi niste fructe.