| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu ai curajul sa calci in picioare toate convingerile rele primite de la persoanele din jurul tau si sa iti traiesti viata intr-un mod pozitiv si creativ?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu nu am curajul, eu chiar o fac. De ce sa iau gunoaiele altora si sa le bag in viata mea?

| Mayhem666 a răspuns:

Da. Oricum nu imi pasa de parerile celorlalti despre mine, deci deja cam fac asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu dormi,, ciudatele?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii mereu o sa aiba ceva de spus indiferent daca faci ceva bun sau rau.
Mereu se gaseste cineva sa iti comenteze alegerile
Cui ii pasa? Am curajul sa fac ce imi place mie