| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu cand umbli pe trotuare te uiti drept in faţă sau te uiti la pamant?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma uit in toate partile.Si in jos la asfalt. Trotuarul este din asfalt.Mai ales cand se termina trotuarul si trebuie sa traversez. Ca sunt destui care iti sterg pantalonii cu masina pe trecerea de pietoni.Chiar daca ai verde.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Contează? faci sondaje? la ce te ajută sa stii? la nimic.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Doar in fata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De unde pamant? Nu stau la tara.
Eu cand merg pe trotuar, ma uit cu coada ochiului drept inainte, cu coada ochiului stang la coloana de masini, si in "centrul atentiei" e bordura, caut o portiune unde e mai joasa, sa pot cobori si reintra in coloana, fara sa agat bara sau pragurile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma uit in toate partile. De obicei admir imprejurimile.

| T0T a răspuns:

Peste tot, așa e ok.

| Mădă0611 a răspuns:

La plante, animale, cer, banci, garduri, trotuare, oameni, tăt, tăt, tăăăt.

| Doub a răspuns:

Mă uit la cer.

| Florentina9210 a răspuns:

In fata.

| WaterDrop a răspuns:

Merg doar pe strada, imi place riscul, si ma uit doar in jos.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma uit drept in fata.

| pufulescu a răspuns:

Nici una nici alta, ma uit in toate partile dupa femei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pământ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă uit la cer ca să nu-mi cadă coroana.

| ksaoswh a răspuns:

Ma uit drept in fata.

| Queenofpain19999 a răspuns:

Mă uit în jos. Reduc riscurile de a mă împiedică și de a vedea lucruri pe care nu îmi doresc sa le văd.