| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu te consideri incapabil sa devii milionar in euro si sa ai si sanatate buna si sa ai parte si de dragoste in acelasi timp? Te astepti la boala sau te astepti sa nu ai parte de iubire daca o sa fii milionar in euro? Ma surprinde faptul ca oamenii fara bani vin cu sfaturi ipocrite cum ar fi:Sunt sarac dar ma multumesc ca am sanatate si n-am nevoie de bani! Sunt sarac, dar ma multumesc ca am copii sanatosi si o nevasta care ma iubest, si nu-mi trebuie bani!
Recunosc ca m-am inspirat dintr-un raspuns de al lui RAY26TM.Am intrebat odata pe TPU:Ce chestiune e mai importanta pentru tine, timpul liber sau starea financiara? RAY26TM a raspuns:Vreau totul la pachet si a mai scris ceva pe acolo.Bine a zis, nu-i asa? De ce trebuie sa te astepti la boala si la probleme romantice daca ai bani multi? De ce sa nu vrei totul la pachet?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sanatate si doar sanatate, ma doare-n talpa de milioanele alea, care sunt doar hartii. Decat sa fiu argatul unei hartii,, mai bine ma bucur de libertatea pe care sanatatea mi-o da! N-ai cum sa ai toate la pachet, sfideaza totul//

| J0B0MAT a răspuns:

Mă aştept că nu o să fiu milionar în euro. Sănătatea este importantă, dar de multe ori banii cumpără sănătatea.
Ce sursă interminabilă de inspiraţie este RAY26TM.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Castiga Barza UCL dupa parerea ta?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am urmărit meciurile.Nu pot să mă pronunţ.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Te-ai lasat de sportul asta? O sa fie o ciuca a batailor in fazele superioare!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, dar nu am mai avut timp.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Te stiam fana Barza si d-aia te-am intrebat,, nu te-am mai zarit de mult...

| J0B0MAT a răspuns (pentru Drimmero):

Îmi place, dar nu-s fană.

Dap, am cam stat pe banca de rezerve.

| Drimmero a răspuns (pentru J0B0MAT):

Inteleg...

| Mayhem666 a răspuns:

Cred ca raspunsul meu il stii deja, ti-am mai spus ca sunt materialist, dar daca e sa le am pe toate la pachet, e si mai bine.