| Geanin a întrebat:

Un singur cuvant: Mama ep1

La ce te gandesti cand auzi cuvantul asta?

P.S.: Daca vreti sa mai fac asta, la ce categorie, la T/A sau conversatii?

18 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

La un ursuleţ cu mulţi pui.

La trivia.

| RainmakerX a răspuns:

Ma gandesc la Johnny Bravo...nu stiu de ce.

Pui unde vrei, daca gresesti categoria atunci o sa-ti mute un admin intrebarea. smug

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Ah!

Ideea e sa am cate mai multe raspunsuri!

Unde ar fi mai indicat?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

Conversatii... De ce? Pai pe cei mai importanti de la T/A ii ai in lista de prieteni deci o sa aiba notificari cu intrebarea ta...(daca nu ii ai pe unii atunci da-le cereri) La conversatii intra si altii, nu numai de la T/A de aceea acolo o sa primesti mai multe raspunsuri. Unii oameni sunt scarbiti de aceasta frumoasa categorie a noastra happy Deci acolo, la conversatii zic eu ca e mai bine.

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Stii? La asta ma gandeam si eu.

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

Si cum ti se pare ideea?

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

E okay atunci, ma bucur ca gandim la fel happy

Sincer, mie mi se pare o idee bunicica, eu unul as raspunde la asa ceva, nu vad de ce nu...E fain pentru mine. Poate ca altora nu le place dar meh, de ce ne-ar pasa de ce cred altii? smug

| DonaldTrump a răspuns (pentru RainmakerX):

Subscriu oh mama.

| KamaSutra a răspuns:

Ma gandesc la un serial de groaza
Nu intreba de ce I don't want to see

La conversatii daca vrei sa faci cat mai multe raspunsuri, acolo intra mai multi, pacat ca nu intra si la T/A sad

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

La filmul ala de groază "Mama" nail biting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mama, sunt beata.

| BlackArt333 a răspuns:

T/A clar!
Ma gandesc la filmul MAMA... E de groaza.winking happy

| Geanin explică (pentru BlackArt333):

Serios!
Chiar nu aveti sentimente, oameni buni!

| BlackArt333 a răspuns (pentru Geanin):

Pai... De ce zici ca nu avem sentimente?

| Geanin explică (pentru BlackArt333):

Pentru ca, nu stiu?

Ai fi zis de mama ta, cand faceati cozonac, cand te-a dat cu sania cu easau nu stiu. Ceva de genu?

| BlackArt333 a răspuns (pentru Geanin):

Nu stiu despre ce mama vorbesti. Aia nu e amea. Si MAMA chiar e un film de groaza! Cauta pe google! Te sperii si de poze.

| Geanin explică (pentru BlackArt333):

Stiu ma filmul. L-am si vazut, n-a fost foarte horror!

| Geanin explică (pentru BlackArt333):

Daca vrei sa te speri uita-te la The Human Centriped sau Excision...