| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc un ghid de minecraft pentru incepatori? AM gasit multe ghiduri dar spun doar cum fac construiesc lucrurile respective dar nu imi spune si de unde sa fac rost de ele de exemplu zice ´Ca sa faci torte ai nevoie de bete si carbune´ dar eu nici nu stiu de unde fac rost de bete si carbune intelegeti? Deci am nevoie de un ghid sa imi spuna ce materiale am nevoie sa fac un lucru dar si de unde fac rost de materialele respective. Cu absolut toate lucrurile din minecraft. Funda+vot va rog spuneti-mi daca stiti. sad

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Http://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki

Aici ai tot ce vrei. bafta

| anonim_4396 explică (pentru Trynda):

Mersi pentru nimic.

| Trynda a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti 0(zero). Mai mult decat mc wiki nu ai ce sa gasesti. Cred ca ai si tu 10 ani.

| anonim_4396 explică (pentru Trynda):

Scuze m-am suparat prima data pentru ca era in engleza si nu intelegeam dar am gasit si in romana acelasi site.Mersi! :X

| Trynda a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Trynda):

Trynda tu stii de unde pot descarca minecraft versiunea full gratis?

| Trynda a răspuns (pentru anonim_4396):

Am eu una. Aia prima facuta thinking nu mai stiu de unde se poate lua ca l-au sters de pe site. Cauta "Minecraft Cracked", iti da niste link-uri. Trebuie sa gasesti.