| chiftelutacrocanta a întrebat:

Uneori am impresia ca intru fara sa vreau in caracterul fizic si in caracterul moral al unei persoane de care nu-mi place.Ma comport inconstient la fel ca acea persoana, si incerc sa ies din acel comportament dar nu reusesc, parca e intepenit in mintea meu ca un spirit lipicios caracterul fizic si caracterul moral al acelei persoane.Vi s-a mai intamplat asa ceva vreodata? Cum sa procedez cand trec printr-o asemenea stare?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Totul o sa treaca de la sine. Tuturor ni se intampla asta pana la urma. Chiar daca nu vrem.

Răspuns utilizator avertizat
| WaterDrop a răspuns:

Ni se intampla tuturor la un nivel mai mare sau mai mic. Uite citeste aici despre neuronii oglinda: http://www.spitalmalaxa.ro/....../index.php