| 123456789010 a întrebat:

Uneori, simt ca incet, dar sigur, orasul te autodevoreaza... Voi nu?
Daca nu aveti raspunsuri inteligente, sa le tineti pentru voi.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Inteligenta" si intrebarea ta. Care oras?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Dezvolta...

| T0T a răspuns:

"Daca nu aveti raspunsuri inteligente, sa le tineti pentru voi."
Asta puteam spune și eu de întrebarea ta.

| minrest a răspuns:

Spune-mi, te rog, de ce ai folosit termenul ''autodevoreaza''. Ce iti aduce el in plus fata de ''devora''?

| Dorotheea21 a răspuns:

Asa este!
Imi vine sa ma autosinucid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu!
Sunt un uroborus, traiesc inconjurata de vid, devorandu.ma pe mine insami.

| UzOm a răspuns:

Orașul mă autodevorează?

| ălkjmhgf a răspuns:

"orasul te autodevoreaza", și mai vrei răspunsuri inteligente.