| 7octombrie a întrebat:

Unii oameni au fata extrem de rosie in toate perioadele anului. Care este motivul?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil ca lacrimeaza des ca alt motv nu vad

| RAY a răspuns:

Sa nu uitam de tensiunea oculara, se pot sparge venele si sa para ochii sau venele sa fie mai mari si se vada sau sufere de ceva, mai ciudat cei care suferea de sangerari oculare, momentan nu sa gasit motiv logic de ce sangereaza din senin, poti vedea in documentarul stigmati nat geo

| T0T a răspuns:

Așa sunt ei. Alții o au mai palidă, alții o au neagră e o chestie pur genetică de obicei.

| 7octombrie explică (pentru T0T):

Cunosc pe cineva care e mai rosu tot timpul, egal ca afara-i frig sau cald si imi era rusine oarecum sa-l intreb..Mersi oricum!