| chiftelutacrocanta a întrebat:

Urasc omenirea.Urasc si obiceiurile umane. Oamenii sunt plictisitori si rai.Credti ca sunt egoist daca urasc omenirea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Man nu poti sa urasti toata omenirea ca na nu-i cunosti,nu cred ca pe mine ma urasti, si eu urasc majoritatea cretinilor din tara asta e ceva normal, oamenii uni sunt ipocriti,falsi,perversi,profitori,barfitori,rai, mincinosi gandeste-te ca nivelul de educatie, civilizatie, bun simt din Romania e foarte scazut, trebuie sa fim si sinceri traim in Romania si asta e

Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Prietene in viata te descurci pe cont propriu, nu te ajuta nimeni in majoritatea cazurilor.

| Drimmero a răspuns:

Unii oameni nu merita pe deplin respect, sunt o rasa prea spurcata! Ei reprezinta nenorocirea in lumea asta, dar nu avem ce face, suntem prinsi in conditia umana si nu avem cum sa scapam de ea, astea ne este rostul!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu esti egoist.
Poti sa urasti toata lumea. Pana la urma fiecare face ce vrea in viata.

| T0T a răspuns:

Nu ești egoist ci generalist.

| OldSoul a răspuns:

Atat timp cat te urasti si pe tine insuti, nu, nu esti egoist!

| Florentina9210 a răspuns:

In ziua de azi fiecare este pentru el. Daca ai stii cate persoane nenorocite am intalnit la viata mea.
Dar cum a zis si Ray, nu poti sa urasti pe toata lumea.
Sunt si oameni jos palarie care merits tot respectul, putin ce-i drept dar sunt.
Si sunt si altii care nu merita nici macar un scuipat.
De obicei spun lucrurilor pe nume.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ma trezesc in fiecare dimineata cu sentimentul asta.

| JetBlueJet a răspuns:

Realizezi ca esti om nu... :3

| Krixxus a răspuns:

Poti sa faci ce vrei

| Răzvi4Deni a răspuns:

Nu eşti egoist, pe bună dreptate urăsti omenirea.
Zi de zi vedem tot felul de specimene care nu se pot compara nici măcar cu nişte animăluţe!
Însă unii oameni cât de duri ar părea sau impulsivi, au o bunătate ascunsă.
Sunt feluri şi feluri de oameni.