| bogdy97bsi a întrebat:

URGENT! Sims 2 nu-mi merge... acum 2 luni cand l-am instalat nu aveam probleme, l-am desinstalat iar acum am vrut sa ma joc din nou, l-am instalat dar nu-mi merge...problema este aceasta http://www.youtube.com/watch?v=cH78EksFUvo DAU FUNDITA, please ajutor! Urgent!

4 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Se poate sa nu il fi instalat bine. Instaleaza-l din nou si incearca.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| vladucu a răspuns:

Am si eu problema asta si downloadez fiecar partica din el pe google si mia garantat un prieten ca merge (ma refer la partea acea de unde e jocul in compter )

| daaaaaa a răspuns:

Incearca sa intri din my computer in fisieru unde ii instalat si cauta start luncher (cred ca asa se numeste) si daca nu merge dezinstaleazal si instaleazal inapoi cu mare atentiewinking