| R0R0 a întrebat:

V-ati dori sa deveniti faimosi?
Daca ati fi, ati mai ramane useri pe TPU?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Doar pentru o zi! Aș vrea să o trăiesc și pe asta, să văd cum e.
...Pe TPU? Forever :o

| R0R0 explică (pentru Aberdeen):

Si...ce ai face ca om faimos?

| Aberdeen a răspuns (pentru R0R0):

Sincer, întâi de toate aș cheltui mulți bani, și aș strânge încă pe atât ca să mă pot retrage mai apoi din lumina reflectoarelor. Apoi aș porni într-o călătorie în toată lumea asta, în fiecare locușor existent, cu banii strânși. Aș încerca să trăiesc o adevărată aventură, eventual mi-aș schimba la răstimpuri înfățișarea ca să nu fiu recunoscută drept persoană faimoasă, și să mă pot bucura în tihnă de călătoriile mele.
*_* *_*

| R0R0 explică (pentru Aberdeen):

Ce minunat suna!
Pot veni cu tine? Ohappy

| Aberdeen a răspuns (pentru Aberdeen):

Daa, ar fi mai interesant. Poate ne facem și un echipaj! big grin

| R0R0 explică (pentru Aberdeen):

Minunat!
Cand plecam? laughing

| Aberdeen a răspuns (pentru R0R0):

Sper că nu când voi deveni faimoasă rolling on the floor)

60 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-as dori doar sa devin faimos in viata unor oameni pe care sa ii am prieteni zeci de ani si alaturi de care sa impartasim bune si rele, sa putem fi autentici si sa ne bucuram de viata la maxim. Daca a fi faimos inseamna sa am calitatea de a putea fi un profesionist care sa ajute oamenii sa aiba o viata implinita, de ce nu? As mai ramane si pe aici dar probabil mai mult ca un mod de a intra in legatura cu persoane pe care sa le cunosc si in viata reala. Nu prea mai am timp si dispozitie sa raspund la orice pe aici. In schimb nu ma deranjeaza niste prieteni sau macar niste incercari de a lega prietenii.

| R0R0 explică (pentru Bacemi):

Interesant! big grin

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Toti suntem faimosi pe site/toti ne aducem aportul acestui site.
De ce am fi faimosi pe site?
Nu am inventat nimic, ajutam comunitatea si suntem ajutati atunci cand cerem ajutor.
A fi modest si a ramane modest, inseamna sa fii faimos!
O zi buna :*

| R0R0 explică (pentru caramela):

Multumesc, la fel!

| Kaℓi a răspuns:

Nu, nu mi-as dori.
Faima are pretul ei, prefer linistea.

| R0R0 explică (pentru Kaℓi):

Ai dreptate!

| RAY a răspuns:

Nu,mi-as dori sa extermin specia umana doar nu sa fiu faiomos intre oamenii, daca as sta pe TPU dupa ce as extermina specia umana da dar cum nu o sa fie cine sa scrie nu o sa aiba rost

| R0R0 explică (pentru RAY):

Adica vrei sa ii omori pe toti, si sa fii singur?

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Desigur ca nu, si eu o data cu ei

| R0R0 explică (pentru RAY):

De ce vrei sa extermini specia umana?

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Ca distrugem planeta de asta

| R0R0 explică (pentru RAY):

Bine, nu te supara!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Toti oamenii, vor sa omoare doar pe cei care le stau in cale! Asta este dovedit(ma refer la personajeme minore, acei care cred ca sunt Dumnezei, sau vor s devina).
Din pacate, 'democratia 'apara handicapatii.Deseori ei ne conduc si-si fac legi care sa-i protejeze!
Dar fiind circul mare, pare placut! Chiar interesant!
Nimeni nu vrea sa ramana singur, dar toti vor sa-i dirijeze pe cei care mai raman in viata!

| Drimmero a răspuns:

Sunt multumit si fara sa fiu ''faimos'', faima aduca nelinistea!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate, Adi!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sigur ca am dreptate, faima inseamna bani, iar banii sunt cele mai nenorocite hartii, dar fara ei nu prea facem nimic, depindem de eirolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Da, ai dreptate din nou!
Cum mai esti?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Cum sa fiu, astept weekend-ul viitor din mai multe motive.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Bine!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar iti place!(faima).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca as deveni faimos nu as uita de unde am plecat. As incerca sa tin legatura cu toti cei de pe TPU care m-au ajutat si ma intelegeam bine cu ei. Pe unii i-as lua cu minebatting eyelashes

| Doub a răspuns:

Nu.
Şi normal că nu, omg, mi-aş trăi viaţa scăldându-mă în ciocolată şi uitându-mă la chestii super plictisitoare.

| R0R0 explică (pentru Doub):

Ce viata minunata! big grin

| oprescudorin11 a răspuns:

Am fost uneori (la viata mea) faimos, este o iluzie.
Astazi, afi faimos este sa fii prietena, momentana a lui Florin Salam.
Toate sunt trecatoare.
In TPU gasesc toata paleta de varste si pregatiri, o gramada de pareri de la care pot gasi un raspuns pentru intrebarile mele si un loc in care ma bucur daca mai stiu si eu ceva.
Daca la tine ' a fi faimos' ( a avea bani cu care sa-ti faci o faima trecatoare si derizorie) atunci nu as avea ce cauta aici!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Nu as vrea sa fiu prietena lui Florin Salam!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

E plin de bani!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

..si cam atat!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Acum nu se compara cu sotul Cellinei Dion, care era si mai in varsta!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

..si care e mort!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Vrei sa insinuezi ca cei care participa pe TPU in loc sa-si caute 'vedetismul", gresesc? Poate ca le place sa discute si cu partea sincera a societatii! O vedeta, nu va mai gasi niciodata! Niciodata, in jurul ei, decat plosnite de oameni! Este firesc!

| Idkidk a răspuns:

Aş dori să fiu celebră, logic. Şi pe TPU voi sta până nu-mi va mai plăcea ciocolata, adică : FOREVER

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Si ce ai face, fiind celebra?
Ne-ai da autografe? laughing

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da, da!
Păi aş cânta. big grin

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Super! Ce ne dedici?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Ca o apă cristalină laughing rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

rolling on the floor)
As vrea sa ascult live!

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Vrei să mori?

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nu.
Sunt sigura ca o sa ai cea mai originala interpretare laughing

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nu am mintit! laughing)

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da imi doresc, si daca asi fi tot as ramane user pe TPU, e un site foarte bun.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Ma bucur ca zici asta!
In ce fel ai vrea sa fii faimos?

| alexandrualind a răspuns:

Si daca devin faimos as putea spune ca TPU este ca"un prieten"pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Pot pleca de pe site şi fără.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Da,nu cred ca este cineva care nu dorește, desigur dintr-un anturaj decent și cu acordul meu.Dar dacă chiar și aș fi faimoasă nu cred ca un pic de timp petrecut ca anonim ar strica.

| FataȘarpe a răspuns:

N-ajung faimoasa nici moarta. Mi-o placea mie actoria dar acum sa fim seriosi. Si probabil mi-as angaja majordomul sa-mi verifice conturile. Just kiding. N-as mai avea timp de media. Wait. Am tot timpul din lume, sunt moarta. Weeeewee hahaha *creepy lought*

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Daca am faimosi crezi ca am mai sta pe TPU? Adica... O sa avem programul incarcat si multe activitati... deci NU

| R0R0 explică (pentru Bogdan_Alex_1997_k2y5):

Deci ...Nu vrei sa fii faimos sau nu o sa stai pe TPU?