| syd2 a întrebat:

V-ati gandit vreodata, cine va da voturile? Eu sunt saptamana asta locul 2, si nu inteleg de unde am atatea voturi la inteligent si la amuzant.

36 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți dau un indiciu: Uită-te la profilul meu unde scrie ''Voturi date de Błυe...''

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Oh dar nu fa asta :(, nu merita. http://i.imgur.com/rqeKqr5.gif
Si asta nu e o incercare de a primi o consolatie din partea ta. Fiindca consolatiile tale ma fac sa ma topesc.

Si nu, nu vreau sa-ti cant vreodata Pavane for dead princess de Ravel la pian, ar fi ceva strasnic.
http://data1.whicdn.com/images/95225398/large.gif

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Eu consider cine merită să primească voturi de la mine. Cum adică te topesc? Nu sunt propoziții cu conținut erotic, deci nu este nimic ''fierbinte''. Nu vrei să îmi cânți? Atunci, ne supărăm...

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Am avut in vedere altceva dar oricum, de cantat am avut in vedere ca nu vreau vreodata sa-ti dedic piesa aia, ca ma sperie chiar si daca o stiu.
Si inca ceva, chiar iti pasa de mine? http://i.imgur.com/8DEH5NK.gif

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Normal că îmi pasă, de prima dată te-am avertizat să nu pui la suflet ce scriu ăștia aici. Mi-am dat seama imediat că ești o fire sufletistă și am vrut să te protejez.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Te-as intreba mai multe dar din unele motive nu vreau.
PS : daca nu ai ce face raspunde-mi la oracole DACA vreai.

| LoveSleep a răspuns:

Păi ești cel mai amuzant și cel mai inteligent de aici.
Ai tot respectul meu!

| RainmakerX a răspuns:

Eu ti-am dat o singura data un vot "inteligent" mai demult.Uit de obicei sa dau voturi. rolling on the floor

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Eu niciodata nu dau rolling on the floor de asta si ma mir.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

rolling on the floor Eu as da tuturor...doar ca uit de fiecare data rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Da,m-am gandit si mi-ar placea sa stiu

| LaughingKarima a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cine m-a votat pana acum.
ce imi place cel mai mult e ca eu nu am niciun raspuns nefolositor, ma simt bine cand stiu ca am fost de folos happy

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Dogu intreaba de ce i-ai dat ignore.

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Doar nu plange ca de ce i-am dat ignore, stiu eu de ce i-am dat

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Nu plang big grin am avut o atarnare neutra fara de el tot timpul., doar am intrebat din interes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Asta inseamna de fapt ca nu te-ai contrazis cu prea multi pe aici.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu imi prea place sa ma contrazic, daca vad ca nu ma inteleg cu cineva o las asa

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Eu ziceam de el daca plange ca de ce i-am dat ignore dar e bine ca nu plangi happy ti-as zice tie de ce dar dupa ii zici si normal trebuie sa isi de-a singur seama

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Eu plang...am 3 nefolositoare T_T

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Poor child crying

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Stiu,nu? :<

Nu e drept...adica eu le zic ca nu e bine sa ai prieten cu 10 ani mai mare decat tine si tot eu imi iau vot eronat. (este 1 singura care stiu ca mi-a dat eronat, i-am vazut asta la punctajul acordat) rolling on the floor

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Macar la eronate avem la fel, si eu tot 2 am dar eu nu stiu De la cine, tu stii De la cine le ai laughing
Vezi, Daca incercam sa fim buni, hai sa ne luam vacanta

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

rolling on the floor Imi dau seama cat de jignita s-a simtiti acea fata de 13 ani cand i-am spus ca nu e okay sa fie cu 1 de 23 daca a stat special sa-mi dea vot nefolositor. Am jignit-o ingrozitor rolling on the floor
Eu le-am luat pe cele eronate pe la Dragoste si Sex

Sunt deja in vacanta smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Si cica ea era indragostita la 13 ani? Noi ii spunem 'iubire de catel' la acea dragoste laughing cum ai putut sa o jugnesti in halul ala? nu iti e rusine tinere? rolling on the floor

Da' ce mandru esti de chestia asta, pai si eu sunt tot in vacanta, peste cateva zile ma apuc sa vizitez Europa happy

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Sa-ti fie zborul usor, si sa nu te temi de negribig grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Multumesc love struck si ce negri? ca cei de aici? nu am nimic cu ei deci...

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

1.Nu nu imi este... Nu am zis nimic rau, doar am zis ceva de genul " "Mie nu mi se pare ok.Esti cam mica, mai asteapta 3 ani... Vorbeste cu tatal tau si vezi ce zice." -Ori si-a luat bataie ori nu stiu.

2.Nu sunt mandru...aici e o caldura de mori.Sunt plictisit. Mai bine eram la scoala. E doar un emoticon. In momentul de fata sunt ceva de genul
straight face (sa vezi cate comm-uri o sa iau pe treaba asta cu "Mai bine eram la scoala")
Zbor placut!

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

1. Si uite din atat te faci cu un raspuns eronat
2. Unde sunt eu e cald tot timpul deci te inteleg
Multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi.-a pasat vreodata cate am sau de unde. acum ceva timp ma amuza ca primeam "nefolostior" de la o anormala, dar in rest nu dau 2 bani

| L1feDRAIN a răspuns:

Pune o intrebare de genul:
Cine mi-a dat voturile: Inteligent Amuzant sa zica: "eu" rolling on the floor

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

O sa fie prea mult haos nu trebuie.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Trebuie sa faci sacrificii daca vrei rezultate bune big grin

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Sacrificiile nu trebuie confundate cu prostiile.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Neee...sfatul meu e bun, dar daca iti este mai comod sa pui intrebari de gen: asta.ok.fa cum vrei.

| DonaldTrump a răspuns:

Incearca sa faci o vizita pe categoria religie sa vezi ce voturi interesante o sa primestiwinking