| MrLucas a întrebat:

Va doriti ceva mai special de sarbatori? Daca da, ce anume? Acum e momentul sa spuneti acele dorinte arzatoare si miraculoase

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Am niște dorințe. Oricum în principiu îmi doresc să fiu fericit și sănătate celor dragi.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi fie bine in strainatate pentru ca tara asta ma da afara si nu imi ofera un nivel de trai decent

| MrLucas explică (pentru mgtow):

Stiu ce zici, ma aflu intr-o situatie relativ similara.

| J0B0MAT a răspuns:

De sarbatori nu vreau nimic special.

| R0R0 a răspuns:

Nu neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja i-am zis mosului ce vreau, sa vad daca mi se implineste dorinta laughing

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

Impartaseste si cu noi, ca poate avem pile la mos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau să mă fac bine.

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

Pai ce ai patit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

Doar niște probleme de sănătate. nu contează.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

Doar imagineaza-ti ce ar vrea un baiat de la prietena lui drept cadou laughing

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

Oh,vezi ca uneori trebuie sa le sugerezi tu, ca ele nu prea se simt laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

Tocmai de aia am trimis un email mosului laughing asa nu are scuza ca nu a stiut

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

Email? O abordare diferita laughing succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sărbători? Hmm, nu vreau nimic.
Tu?

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

E ciudat, mai bine tac, pastram misterul asa! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai iubire, spune-mi, vreau să știu... m-ai făcut curioasă.

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

E ciudat cum tocmai ai mentionat dorinta mea, in mare, intr-un singur cuvant, iubire.Nu credeam ca o sa spun asta vreodata insa chiar imi lipseste acel sentiment pe care as vrea cu tarie sa il traiesc din nou din moment ce ma simt atat de incomplet fara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi de ce nu-l trăiești acel sentiment dacă chiar vrei să ai parte de el? Sau, nu știu... nu ai cu cine?

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

E o poveste foarte lunga, de aceea si evitam sa raspund.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooh, ok... Iartă-mă pentru insistența mea, nu se va mai intâmpla.

| MrLucas explică (pentru anonim_4396):

Nu am ce sa-ti iert, si eu sunt o persoana exagerat de curioasa din fire si stiu cum e, doar ca in situatia de fata nu vreau sa obosesc pe nimeni cu "fleacurile" mele laughing, oricum frumos din partea ta, mersi!

| Cσcσ a răspuns:

Ca parintii mei sa spuna "da" la orice, macar pentru o zi. Cred ca mi-ar ajunge o zi. big grin

| Dugalle a răspuns:

Sa ma mut dracului singur si sa am salariul meu. Vreau sa fiu singur si izolat de parinti si prieteni!

| Lavyynia18 a răspuns:

Sa ninga!