| Ateistu a întrebat:

Va plac araboiacele?
Eu le consider frumoase

7 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Uhum, arata bine, toate fetele din zonele acelea arata bine, la fel si din estul Europei. Culmea ca ce e in vest si in America e deplorabil.

| Danişor a răspuns:

Salut! ummm... alea care nu umbla cu cearsaful in cap, de regula sunt frumoase.Bafta in continuare!

| ȘefuLaValută a răspuns:

Alea care nu umbla cu cearsaful in cap, de regula sunt si frumoase.

| Catacombe a răspuns:

Imi place cum arata imbracate dupa regula lor. arata foarte bine. Si ele sunt frumoasela fata. Hainele le dau un aer mai matur, mai altfel happy

| CorinaReg19 a răspuns:

Frumoase dar paroase.laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Romaniuc_Alina_1990 a răspuns:

Mie imi plac; 3 Daca te-ai uitat la Clona, ai vazut ce frumoase sunt?