| anonim_4396 a întrebat:

Vă plac mai mult oamenii vorbăreți sau cei mai tăcuți?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Nu-mi plac oamenii de niciun fel laughing.

34 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac oamenii tacuti care in prezenta mea isi dau voie sa fie vorbareti.

| Liviu a răspuns:

Vorbareti lol ce sa fac cu cei muti? Ma fac sa par ca is foarte vorbaret, si ma simt aiurea laughing

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Dar tu cum ești?

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte vorbaret blushing

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

Ești sigur?

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot baga mana in foc,sunt un barbat foarte vorbaret si nu ma laud cu asta, e ceva ce mereu incerc sa o ascund, sa ma abtin, dar nu pot, ara draci cu mine is nu ma tace dracu din gura si uneori intru in conflicte.De cele mai multe ori incerc sa imi tin pliscu laughing dar inca sunt la stadiu ce incercat blushing noroc ca nu sunt tocmai genu de baietel mititel pe care il poti agata in cui laughing

| RAY a răspuns:

Inainte cand eram timid preferam cei tacuti, acuma nu deloc, prefer omul care vorbeste

| RainmakerX a răspuns:

Depinde foarte mult de persoana care imi vorbeste.

Nu imi place sa vorbesc ca televizorul... ma simt prost. Adica ma enerveaza cand cel care asculta nu zice absolut nimic cu exceptia cuvintelor "ok" "idem" "aham". Mai bine vorbesc cu un cleverbot... No ofence.

Daca persoana respectiva vrea sa vorbeasca atunci o las sa vorbeasca pana la sfarsit. Nu ma intereseaza daca vorbeste mult atata timp cat imi face placere conversatia si este abordat un subiect interesant *nu vremea de peste 2 saptamani* atunci ascult si gata.

| R0R0 a răspuns:

Tacuti
cei vorbareti sunt enervanti

| gemeni6226 a răspuns:

Imi plac oamenii vorbareti.Cei care tac in prezenta ta si nu vor sa vorbeasca cu tine inseamna ca nu le esti deloc simpatic, tu ca fiinta sau ideile tale nu-i plac.

| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Nu e adevărat. unii sunt timizi și au o oarecare reținere în a se exprima, dar asta nu înseamnă că nu te plac.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.

| Lawliet14 a răspuns:

Mai bine mai tacuti decat foarte vorbareti. Dar acum depinde si de om, de temperament, chiar unii care sunt vorbareti nu sunt obositori...

| RareşTPUro a răspuns:

Vorbareti putin.

| Suck a răspuns:

Cei care ştiu când să tacă şi când să vorbească.

| syd a răspuns:

Imi plac oamenii cu care am ce vorbi si, implicit, imi place sa vorbesc cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi plac oamenii care ştiu când să fie vorbăreţi şi când să fie tăcuţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbăreți, pentru că eu nu prea vorbesc și pentru că îmi place să ascult.
Tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Undeva între.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe la mijloc. Ma enerveaza sa trag cuiva cuvintele din gura, dar si sa aiba o limbarnita cat casa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu prefer mai mult să le trag, decât să stau lângă unul care nu se mai oprește din vorbit, mi se par obositori rău astfel de oameni.

| L1feDRAIN a răspuns:

Cel ce stie cind trebuie sa taca si cand sa vorbeasca.

| Drolja a răspuns:

Îmi plac băieții.

| DonaldTrump a răspuns (pentru Drolja):

Si mie ce coincidenta.

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Sinucide-te! straight face

| Scarbo a răspuns:

Cei vorbareti, sa am ce discuta, dar depinde si despre ce anume vorbesc.

| Cσcσ a răspuns:

Eu sunt tacuta iar prietenii mei vorbareti. Daca nu ar fi fost ei asa vorbareti, cred ca as fi murit.
Deci, in concluzie, imi plac oamenii vorbareti.

| Daniellllll1 a răspuns:

A doua categorie. Vorbesc, doar cand am ceva de spus, nu vorbesc sa ma aflu doar in treabarolling on the floor

| DumnezeuTatal a răspuns:

Imi place de ray.

| anonim_4396 explică (pentru DumnezeuTatal):

Tu trebuie să ne iubești pe toți, Doamne.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru anonim_4396):

Il iubesc doar pe Ray, are un tron special in rai, chiar langa al meu.

| MrLucas a răspuns:

Prefer oamenii mai tacuti, e ciudata o asemenea preferinta din moment ce si eu sunt genul tacut, insa nu suport cand nu ii mai tace gura cuiva..consider ca partea mai tacuta e de asemenea si foarte profunda.

| immaBeast a răspuns:

Oamenii mai tacuti, eu sunt o persoana la fel de tacuta, scurt si la obiect, nu-mi place sa stau langa o persoana care uita sa se mai opreasca din vorbit.