| Stelian2015 a întrebat:

Va place fizica? Voi ati opta pentru facultatea de fizica?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Eu o plac pe ea dar ea nu ma place pe mine.

5 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Nu pot sa zic ca am urat fizica, dar nici nu mi-a placut in mod deosebit. Sincer, nu vad ce as putea iesi daca as face Facultatea de Fizica. E greu sa iti gasesti oricum un loc de munca, iar facultatea astea nu te ajuta prea mult. Profesoara mea de fizica din generala avea doctorat, si cu toate astea nu si-a gasit un loc de munca ok. Deci nu, nu as urma facultatea asta!

| AFR81 a răspuns:

Nu. Deloc. Fizica, chimia si matematica mi-au facut zile fripte in liceu.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu-mi place. Nu mă pasioneză domeniul acesta...nu aș opta pentru facultatea de fizică.

| R0R0 a răspuns:

Nu prea.

| DeathOfDreams a răspuns:

Am fost la olimpiade și e una dintre materiile mele preferate, dar nu, nu cred că aș opta pentru facultatea de fizică.