| anonim_4396 a întrebat:

Vă place viata? Ce va place cel m ai mult?

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Imi place viata...si imi place mancarealaughing
Cartofi prajiti,sarmalute,gratarele,prajituri... yamiiii love struck

Imi place sportul,imi place sa fiu cocheta,imi place sa intoarca lumea capul dupa mine,imi plac tocurile,imi place sa dansez, imi place sa vorbesc si sa fiu in centrul atentiei, imi place sa merg cu masina(pfu as merge non stop cu masina laughing ), imi place marea, imi place caldura.imi plac multe lucruri

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tinna666):

Masajul i ti place?

| Unicornaş a răspuns (pentru Tinna666):

Esti zodia Leu? laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru Unicornaş):

Nu,sunt gemeni...de ce?laughing

| Unicornaş a răspuns (pentru Tinna666):

De obicei asa sunt leii. Eu sunt leu si am aceleasi preferinte. Cu : In centrul atentiei, sa intoarca lumea capul dupa mine si de astea laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru Unicornaş):

Ohh,leii.am avut si eu de aface cu un leu si era tare dificil.era genul de persoana cera ii placea sa i se cante in struna laughing si eu nu fac asa ceva!laughing
Si leii si gemenii sunt dificili, dar eu ma simt bine asa cum sunt.la cine nu ii convine nu are de cat sa ma ocoleasca laughing

| Unicornaş a răspuns (pentru Tinna666):

Bine spus big grin laughing

| Teodora341 a răspuns (pentru Tinna666):

Sora mea aw unde ai fost toata viata? laughing love struck

| Tinna666 a răspuns (pentru Teodora341):

Surioara love struck
Eh, unde sa fiu...p'aici laughing mancand dităti si cautandu-te pe tine, dar nu te gaseam sad
laughinglaughinglaughinglove struck

| Teodora341 a răspuns (pentru Tinna666):

Acum m-ai gasit si putem fi o familie fericita! love struck laughing)

| Tinna666 a răspuns (pentru Teodora341):

Yupiiii love struck laughing)
Siii, pe unde umbli surioara? happy
Eu imi pierd vremea prin Petrosaniul asta.laughing

61 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi place ca voi primi ceea ce merit in viata, autobuz modern euro 5 cu AC si gagica care vorbeste in fiecare statie altfel pensionarii nu stiu unde sa coboare jos

| AdelinaC a răspuns:

Da.
Sa fiu folositoare celor din jur

| RAY a răspuns:

Ce inseamna viata pentru tine? experiente personale? vietatile care alcatuiesc viata? imi place ca exist, ce vina are existenta mea cu faotul ca sunt trist, bucuros, nefericit? viata o faci cum vrei, unori intervin uni in viata ta care te dezamagesc din nou ce vina are viata

| LoveSleep a răspuns:

Mult. Pizza.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da,imi place viata si cel mai mult imi place sa dorm. rolling on the floor)

| Pool77 a răspuns:

E frumoase, daca o situatie materiala peste mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. nu imi place viata!

| doreal a răspuns:

Tu esti emblema pantofarilor de pe TPU! Avem nevoie de informatii generale despre tine. Incep eu.

1. Cum te cheama? (stiu ca e evident, dar vreau sa raspunzi)
2. De unde esti? (din nou, vreau sa imi raspunzi chiar daca e evident la numele tau)
3. Cati ani ai?
4. Cum ti-ai descoperit pasiunea pentru tocuri?
5. Ai purta tocuri?
6. Pantofi cu tocuri sau pantofi cu talpa joasa?
7. Ai cum vreo legatura cu aceasta piesa https://www.youtube.com/watch?v=TcFFG5Mz2AY? Ai ajutat la scrierea versurilor?
8. Care este avantajul pantofilor cu tocuri?
9. Iubesti tocurile?
10. Cred ca asta e ultima... Cum arata pantofii perfecti in viziunea ta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru doreal):

Hai lasa

| doreal a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Hai ma! sad Di ce nu raspunzi? M-am chinuit 5 minute sa fac oracolul ala... *lacrima*

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru doreal):

Oracolul din bălcești? A lui Mitică Dragomir? La ce i ti folosesc informatii despre mine? Sunt confidentiale, eu nu dau pe TPU informatii despre mine da? o seara bună.

| doreal a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dar tu nu ai intrebat-o pe Unicornas unde sta si cati ani are? laughing
Mai, poate sunt o criminala in serie de 14 ani, care vrea sa vaneze un Cristi din Bucuresti cu o obsesie de pantofi. Cine stie...

| Raskolnikow a răspuns (pentru doreal):

Din moment ce nimeni de pe aici nu isi declina adevarata identitate si nu este sincer in privinta aceasta si nici nu cred ca este necesar atunci nu vad rostul acestor intrebari ale tale, eu unul nu cred ca este obligatoriu sa ne dezvaluim identitatea decat pe baza de reciprocitate asa doremi eu zic sa incepi tu prima ce spui? big grin

| doreal a răspuns (pentru Raskolnikow):

Era o gluma. Stai linistit. Nu imi pasa de indentitatea lui asa ca e bine! laughing
Oracolul l-am facut la caterinca, dar observ ca unii adulti au cam uitat sa guste o glumita. Pacat. *lacrima*
P.s. E dorealwinking

| Anonima0000000000 a răspuns:

A scuze, nu-i nimic te apreciez pentru asta serios.kiss*

| Tinna666 a răspuns:

Spune-mi o persoana careia nu ii place masajullaughing

| SmokeyEye a răspuns:

Ne place gramatica. Limbajul corect. Ne plac diacriticile.

| Hitler666MD a răspuns:

Daca nu mi-ar placea as spune ca imi placelaughing. Muzica cred.

| Unicornaş a răspuns:

Imi place, imi place. Dar intrebarea mea pentru tine e de ce iti pui mereu poze cu pantofi de femeie la profil?laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Unicornaş):

Pentru ca i mi place place place, te deranjează? Ce pun poze cu pantofii tăi? Apropo, porti tocuri? Ce varsta ai si de unde esti? Cum te cheama? Seara bună.

| Unicornaş a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Domne apara! Paparazzi. Staph pls. rolling on the floor Raman sub anonimat. Dar pot raspunde la asta : nu, nu port tocuri laughing
Si nu ma deranjeaza, doar eram curioasa laughing puppy dog eyes
Seara sexy laughing #dacastiicumzic

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Pentru ca apreciaza frumusetea piciorului unei femei pe un toc inalt, senzualitatea miscarilor pe tocuri

| Unicornaş a răspuns (pentru Raskolnikow):

Interesant. nu am stiut ca unora le plac picioarele pe tocuri si le mai si cred senzuale. happy

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Ce ai ma cu omu daca are un fetis pentru pantofii cu tocuri de toate felurile, mie unul imi plac si picioarele feminine care le incalta, cu pulpele fine ca de caprioara hmmmm big grin

| Unicornaş a răspuns (pentru Raskolnikow):

No ho. ca nu am nimic laughing

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Ahhh ce te as pune eu pe tocuri cu chisioarele la vedere si fusta mini, ce te as mai lingeeee tongue

| Unicornaş a răspuns (pentru Raskolnikow):

rolling on the floor) bine, tine chestiile astea pentru tine.

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Esti o pustoaica indrazneata ce varsta ai?

| Unicornaş a răspuns (pentru Raskolnikow):

Eu sunt aia indrazneata?

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Deci sa inteleg ca esti minora, scuze atunci ma voi rezuma la un dialog decent in conversatiile viitoare tongue

| Unicornaş a răspuns (pentru Raskolnikow):

Felicitari

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Sa inteleg ca tu nu ai mai intallnit un transsexual pana acum?

| Unicornaş a răspuns (pentru Raskolnikow):

De ce o lungesti atat? Nu poti sa-mi dai pace si gata? Chiar nu ma intereseaza daca tu esti sau nu un transexual.

| Raskolnikow a răspuns (pentru Unicornaş):

Da nu eu sunt transsexual cred ca e baiatu nostru cristi cel cu alte preferinteblaughing

| Oxymorone a răspuns:

Faptul ca am ocazia sa simt cum e sa traiesc happy

| Shriti a răspuns:

Daimi place. Si cel mai mult imi place vara!

| Blonda00 a răspuns:

Să mă indrăgostesc, sa cant, sa fiu in centrul atentieii love struck

| scorpiaX a răspuns:

Nu, nu imi place viata happy

| EdyakaSmoke a răspuns:

Viata e numa buna... Cu putin sos e si mai buna!

| Raskolnikow a răspuns:

^w^
Raspunsul tau aici...

| Adi1994Adi a răspuns:

Si da si nu. Este interesanta, dar ciudata. Iti da uneori o multime de emotii, nu mai stii de tine. Dar da, e ok. Imi place sa dorm laughing

| Pissitau18 a răspuns:

Da e frumoasa daca stii cum s-o traiesti si sa te folosesti de ea.

| dariypop a răspuns:

Da, imi place laughing si cel mai mult imi plac animalele.

| CleoNd66 a răspuns:

Nu, nu-mi place, și nu mă întreba de ce.

| Raskolnikow a răspuns (pentru CleoNd66):

Incearca sa o vezi din alta perspectiva pe tocuri de 10 cm big grin

| love4elena a răspuns:

Imi place gramatica