| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca un coleg sa refuze sa va ajute in aceasta situatie?

Pentru un anumit eveniment pregatiti alaturi de cativa colegi niste activitati dar acestea le realizati fiecare separat si le prezentati dupa un program.Colegul cu pricina, filmeaza toate activitatile mai putin pe ale voastre unde lasa aparatul jos si se preface plictisit.
Cand il luati la intrebari de ce nu a filmat si activitatea voastra, ii sare tandara si va spune ca "nu-l platiti ca sa va filmeze activitatea" desi nici ceilalti nu l-au platit ca sa le filmeze activitatile.Pentru ca se infurie pe situatie, va spune ca nu va va mai anunta niciodata despre nicio activitate sau eveniment asa cum o facea pana in acel moment.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Probabil a obosit.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Probabil vrea bani.

| anonim_4396 explică (pentru AntoniSoulesOne):

De ce nu vrea si de la ceilalti colegi? Ca nu a luat bani de la nimeni.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil e sa fie suparat pe unul dintre voi sau vrea bani.