| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati vazut vreodata pe cineva ( sau citit) sa faca o chestie inteligenta pe facebook si alte persoane sa repete? Ca obersv ca numai idioteniile se repeta. A scos cineva limba cand facea poza, hop si maimutele. Cine a facut "faimoasele" buze de rata, hop si maimutele. Cine si-a turnat apa cu gheata in cap, hop si maimutele. A facut cineva la inceput un "selfie" in baie, hop si maimutele.

Intrebarea chiar nu este la misto. Sunt curios daca ati vazut sau citit despre ceva facut cu cap pe fb si altii sa repete, nu doar chestii stupide. Sau cer eu prea mult de la cei care folosesc facebook? poate

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Se fac si chestii inteligente la care participa mai multa lume. Vezi Casa Share, de exemplu.

| William a răspuns:

Oamenii inteligenti nu stau pe facebook.

| Fatamuntilor a răspuns:

=spirit de turma!
Predomna peste tot, si in viata reala, nu doar pe facebook!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

"Predomna peste tot, si in viata reala" eu sunt de parere ca mai ales in viata reala. la cata prostie vezi in scoli si licee, nu te mira.

| Doub a răspuns:

Hehehehe, ce bine ca nu am facebook.smug

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Bine spus

| KamaSutra a răspuns:

Nu vei gasi nimic inteligent in postarile tinerilor, pentru ca nivelul de inteligenta este atat de scazut la cate unii, incat fiecare tampenie este considerata misto. Iar astia care repeta ce fac altii, nu au pic de personalitate, macar de.ar copia ceva inteligent

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Cineva a facut ". mi-a fost foame se pare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestie inteligenta... thinking
Virgin Radio Lebanon au o pagina cu tot felul de situatii si lucruri dintr-astea.
Multe pagini sunt asa, acum.

Uuu, sau paginile cu Humans of...
Si alea sunt dragute.

Sau mai sunt cele tip tumblr.

Da, sunt si chestii destepte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul acesta m-am mutat la o nouă școală, una dintre cele mai bune din oraș.În clasă am multe genii cel puțin asta credeam înainte să le văd facebook-ul.Site-ul ăsta m-a făcut să-mi schimb părerea despre multe persoane prin pozele pe care le postează și prostiile pe care le apreciază.În primele zile m-au întrebat dacă am facebook și bineînțeles că au rămas uimiți când le-am spus că nu.