| Idkidk a întrebat:

Voi ce o să faceţi de Valentine's Day?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cred ca voi sta acasa si sa mai raspund la intebari pe TPU si sa stau la TV si sa invat pentru scoala, mai ales ca sunt in clasa 8, asta am facut si anul trecut, mai putin partea cu TPU, pe atunci nu am avut cont.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Primesc o fundita pentru acest raspuns?

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi mult pentru fundita.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Apreciez asta.

40 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acelasi lucru ca in fiecare zi.De ce ar fi mai speciala aceasta zi de 14 februarie? La romani ziua indragostitilor este pe 24 februarie.

| whatevernvm a răspuns:

O sa-mi dau foc

| RAY a răspuns:

Personal mi se pare o porcarie sarbatoarea asta fictiva, am sa despart cate cupluri am sa pot

| Drimmero a răspuns:

Stau ca tot omul ascultand muzica sau facand diverse lucruri ca sa-mi 'strice' plictiseala!

| Drimmero a răspuns:

Nini? Povestea aia ce mai face? Ai abandonat-o? rolling on the floor

| Doub a răspuns:

Dorm.

| Florentina9210 a răspuns:

Cred ca o voi petrece cu persoana iubita, si nu numai.o sa mai fie si ''altceva''. Tu?

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Nu am relaţie, probabil voi trimite ceva la cineva.

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Da, voi trimite de astea :
... (¯`v´¯)♥
...•.¸.•´
...¸.•´
... (
☻/
/▌♥♥
/ \ ♥♥
Dar ceva mai mari, şi inimioare.

| Barcelona88 a răspuns (pentru Florentina9210):

Te-ai decis in sfarsit sa faci si pasul asta? Cum asa? laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Barcelona88):

Asa bine.

| Barcelona88 a răspuns (pentru Florentina9210):

Vorbele tale ". Daca mai ai vreo nelamurire, sunt aici." laughing. Ai uitat?

| gemeni6226 a răspuns:

Voi fi la servici si voi asista un concurs de dansuri, o sa incerc sa ma simt bine cu colegii si colegele ca de altfel sunt singura.

| syd2 a răspuns:

Pfff inca niciodata nu am avut relatii cu o fata desi am 16 ani si 59 kg rolling on the floor

| Idkidk explică (pentru syd2):

Ai 16 ani ca mine. laughing Dar eu am 43 de kg.

| syd2 a răspuns (pentru Idkidk):

Nati kiss

| Aberdeen a răspuns:

O să fie o zi ca oricare alta... Nu cumva pe 14 începem școala? sad

| DeathOfDreams a răspuns:

Pat, cărți și muzică bună.

| Idkidk explică (pentru DeathOfDreams):

Happy Valentine's Day!
... (¯`v´¯)♥
...•.¸.•´
...¸.•´
... (
☻/
/▌♥♥
/ \ ♥♥

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Idkidk):

Mulțumesc, o să fie.
Tu, ce faci de Valantine's?

| Idkidk explică (pentru DeathOfDreams):

O să trimit mesaje cu : Happy Valentine's Day, şi probabil lumea va zice : Asta n-are ce face?

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Idkidk):

Mai bine decât să ieși pe stradă și să strigi după toți "o să vă despărțiți"
Glumesc, sporlaughing

| Idkidk explică (pentru DeathOfDreams):

Mercii, anul trecut am zis tare de la mansardă :
Nu-mi mai faceţi în ciudă că sunteţi împreună, porumbeilor, şi aşa o să vă despărţiţi odată!

| Otto2014 a răspuns:

Ghiozdanul,ce altceva? Probabil si niste prostioare.

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

Happy Valentine's Day! ( Prostioare Day)
... (¯`v´¯)♥
...•.¸.•´
...¸.•´
... (
☻/
/▌♥♥
/ \ ♥♥

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Pentru mine, da, o sa beau energizante multe laughing)

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

rolling on the floor))

| FrumusicaSufletista a răspuns:

O să am de ținut o evaluare raionala de Valentine's Day, deci o să învățsad happy

| chilledzebra a răspuns:

Popcorn,un film bun si casa doar a mea. A venit si timpul! laughing

| eudoareuu a răspuns:

Ma uit la Titanic si ma gandesc ca sunt forever alone :'(

| FataȘarpe a răspuns:

The Walking Dead.

Forever alone.

| Biu009 a răspuns:

Eu voi merge la cinema la Deadpool cu prietenul meu

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Am antrenamente la KickBox

| slayer678 a răspuns:

Ma uit la ''no game no life''

| Quizztime a răspuns:

Sex