| KanezuY a întrebat:

Voi chiar credeti ce se difuzeaza pe canalele de stiri?

Răspuns Câştigător
| Claudiu1905 a răspuns:

Bat apa in piua toata ziua, bla bla bla, vechea limba de lemn, ca ministrului i-a iesit un cos pe frunte, eu ii cred yawn

| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Si tie acel cos pe fruntea unui ministru( doamne fereste sa-i iasa primului ministru) ti se pare ceva ce ar putea fi trecut cu vederea? Imi pare ca nu ai avut niciodata comedoane, papule sau pustule.Astea se infecteaza imediat, de la mainile murdare si sudoarea fruntii.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu ma uit la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10-15% da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit la stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit la stiri, doar la filme si documentare, uneori si desene laughing

| UzOm a răspuns:

Crede, nu cerceta!