| lizy13 a întrebat:

Voi credeti ca lumea se va sfarsi in 2012?

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nici eu nu mai stiu ce sa zic. Inainte eram sigura ca nu va fi niciun sfarsit in 2012 dar vad ca au inceput sa apara si norii, si vulcanul ala e pe cale sa erupa... Cine mai stie ce se intampla?! Eu una nu mai stiu, sunt derutata! Dar in orice caz, sper ca nu se va sfarsi in 2012 si ca este doar un zvon.

| kaya a răspuns:

Eu una cred ca nu e adevarat, de ce tocmai anul 2012? de ce nu mai devreme? sau de ce nu 2014? Doar pentru ca asa se aude de la nu stiu cine? Asa se auzea si in 2000 cand era o panica de umbla lumea pe strada ca nebuna si vorbea mereu de sfarsit uite ca de atunci au trecut 10 ani asta numai Dumnezeu stie parerea mea, eu una nu cred.Lumea se va sfarsi cand o sa decida cel de sus.Numai bine

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu cred.

| versavia a răspuns:

Baliverne.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

In niciun caz.

| T!mea a răspuns:

Da, murim cu totii, fuugiti laughing

| oana.. a răspuns:

Posibil.nu se stie niciodata. da de ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nimeni nu stie ce se va intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred sau spus doar niste zvonuri si sa facut si un film s-a mai spus ca si 2000 va veni sfarsitul lumii si tot na venit deci nu cred in asa ceva

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cred că nu.