| IoanaIngrid a întrebat:

Voi credeti in bloody mary?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar credeam cand eram mic ( pe atunci le credeam si pe verisoarele mele mai mari cand ma minteau ca daca fac prostii o sa vina blana din camera bunicilor si o sa ma manance ).

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da cred, e un cocktail foarte bun

| PedoBarbie a răspuns:

O băutură bună.

| Kenya a răspuns:

Nu,e o prostie!

| vyyyk a răspuns:

Bloody mery a fost o regina fica a lui Henry al 6- lea si prima sa sotie, au poreclit-o asa supusi sai pentru ca obisnuia sa arda de vii protestanti, asta e adevarat, micile povesti de groaza legate de ea st fantezie, desi cred ca realitatea e mt mai infricosetoare decat orce poveste inventata...