| IAmNobody a întrebat:

Voi credeti in zicala: "daca spui ce iti doresti sau ce vrei sa faci in viitor nu se va mai intampla"? e adevarata? mi se intampla mereu.Cand vreau sa-i spun unei persoane ce vreau sa fac, ce planuiesc, ce-mi doresc, stau o secunda si ma gandesc la aceasta zicala si nu mai spun. De exemplu am inceput sa scriu o carte si am zis la vreo 8 prieteni ca vreau sa o termin si le-am dat sa o citeasca sa aflu parerea. Nu am terminat-o nici acum, de acum un an. Poate e si vorba de propria vointa. Oricum multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

NU. totul depinde de tine si de vointa ta, nu de ceea ce spui altora.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are treaba, faza e cu gandirea ce gandesti aia atragi in viata ta

| wolder a răspuns:

Nu cred in acea vorba
nu trebuie sa crezi nici tu
dar poti incerca sa vezi ce iese
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey happy
Nu, nu cred. Nu are nici o treaba cu zicala si cu faptul ca ai vrut sa termini cartea si le-ai zis aces lucru amicilor tai. Sa fim seriosi happy