| userrTpu a întrebat:

Voi mergeti la vot? am 19 ani, nu am mai votat pana acum si inca sunt indecis daca sa merg sau nu. Daca merg pe cine sa votez. Va rog sa argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Teiubescinsecret a răspuns:

Votul este secret, liber si independent. Poti vota pe cine crezi tu de cuviinta, ai varsta peste 18 ani deci poti merge, si nu este voie sa spui cu cine votezi, votul e secret. Sfatul meu e sa mergi la vot deoarece votul tau este unul important, daca vrei sa avem o tara mai buna, participa cu voul happy... sper ca ti-am fost de ajutor happy Funda? big grin

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Votul este o optiune personala.