| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să mă mut în București, iar ai mei părinți mi-au dat șansă să aleg orașul în care sa ne mutăm, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Bucurestiul este un oras foarte frumos. Intr-adevar, este foarte aglomerat, un adevarat calvar din acest punct de vedere, insa este un loc unde chiar ai ce face. Eu unul daca as fi dispus de bani si nu as fi fost atat de atasat de locul unde m-am nascut si am crescut, cu siguranta as fi cumparat o casa in Bucuresti.