| counterstrike96 a întrebat:

Vreau si eu niste replici dure pentru fetele care fac poze la fund pe fbstraight face... fara ai fata in reparatiwinking sa le dau putin maxim.
Paste fericit!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca iti place sa iti tii curul in sus nu astepta castravetele sa intre intre picioare. Daca as fi acolo ti-as trage o curea pe cur sa inveti ce inseamna bunele modale, daca ai minte nu faci asa ceva nu fi selfie. Selfies sant fetele care isi fac poze multe la rand in oglinda si le posteaza pe internet, e o boala asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un fund dragut daca as putea l-as pune peste tot in tot internetul ca apasarea lui sa va faca sa va simtiti niste vermine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ca o pitipoanca ca asta sa se simta prost cel mai bun lucru pe care poti sa il faci e sa o ignori.
Ele asta vor sa fie barfa in jurul lor, sa vorbeasca lumea despre ele, iar daca o sa ii dai atentie ii faci jocul.