| Andruza a întrebat:

Vreau si eu replici de inchis gura la un coleg de-al meu.

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?
Taci si mergi!
Inchide gura ca poluezi natura!
Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma!

36 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Taci si sapă, Hai sas, Vezi ca faci praf, Tai-o, Mai musc-o odatahee hee, Cautama in alta parte, Dispai!, hai fa pasi, Parintii tai stiu ca esti aici?, Du-te si spala-te pe dinti, Cand i-mi dai ciorapii inapoi?, iabadaba duu... ia-o in gura si te duhee hee, Tai-o ca s-au furat cam multe, Tai-o ca-ti trag un sut in fund de o sa-ti scoti chilotii cu patentul rolling on the floor...va urma

| Kitty77 a răspuns:

Fi t insati

| Slavic a răspuns:

Mi se pare mie sau miroase a canal?

Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!

Ai terminat?

Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa... stiu eu pe unu care pateste asta. )

Lasa gargara!

Ce zici, poti sa taci?

Sau : Fa-te indiferenta... Nu-i raspunde, ai sa vezi cel enervezi.

| Klara a răspuns:

De cate ori sa trag apa ca sa dispari?

| i.love.me a răspuns:

Hai display!

| floaredetrandafir a răspuns:

Pai depinde ce iti face poti sa nu il mai bagi in seama asta doare cel mai tare

| BuBuLyNa a răspuns:

Hai jet!
fa pasi pe covoras
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.

| ionoion a răspuns:

Maica-ta stie ca vorbesti singur?

| dania2698 a răspuns:

Depinde cu ce te enerveaza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleci sau nu mai stai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai pa valea de aici nu vorbesc cu tine sau jet de aici n-am ce sa vb cu tine nici cu persoana ta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti anturaj cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ceva interesant :) Merita sa iti pierzi cateva minute din viata citind asta...

http://punctulpei.radiolynx.ro/......-deschizi/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ...de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miam placut toate parerile voastre dar... uite una... Te crezi sump dar te cunosc de la reduceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai canta si la alta masa ca nu am maruntis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te descrii ori ce faci?, ba taci acolo ca te dai de gol!, nu ti-a zis mata sa nu vb cu strainii?, el:dc? eu:de shecspir ca de creanga se rupea, taci ma acolo ca te dai de gol la cat de prost poti sa fii, huuui omule dar mai stergete la cur sau hui omule cand cine vb cu tine trebuie sa poarte masca, inchide gura ca ma trage curentu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as fi dorit sa fi tv ca sa te pot inchide.
nu te compari cu nimeni...toti sunt mai buni.
nu stiu de ce dar de fiecare data cand deschizi tu gura incepe un fraier sa vb...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vorbesti cu mine inchide gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti motivul pentru care, mata si tactu nu au oglinzi in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vartu e un prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ma asa mars la ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca poluezifonic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai inchide gura ca poluezi natura; hai jet; nuvorbesc cu oameni ca tine cand o sa inveti sa fii om sunama; hai spala putina; tea intrebat cineva ceva; tea bagat cineva in seama ca eu nu; cautama in alta parte; dispari; tai-o; dispari ca sau furat multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai inchide gura ca poluezi natura; hai jet; nuvorbesc cu oameni ca tine cand o sa inveti sa fii om sunama; hai spala putina; tea intrebat cineva ceva; tea bagat cineva in seama ca eu nu; cautama in alta parte; dispari;tai-o; dispari ca sau furat multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pute gura hai trage apa sau vrei sa tio trag eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te'n comnuma sighet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchide dreacu gura ca poluezi natura