| anonnimaeu a întrebat:

Vreau statusuri beton(fara noima)funditabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

•Fa ce poti sa faci,ca tot ce faci,faci pentru tine.Tot ce faci,tre` sa faci pentru tine.Eroii`s doar in filme winking ! •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Nu ғί sίreт cu mίne cã тe ғαc ғundίtsã.

toate carpele se cred mopuri !

Ejti dOolce ca zaharuU` love struck .Dk ma pish p tine te fac ceaiwinking laughing

Eşti şters şi Deяuℓat De ℓa Cαp! Timpu` Caяe` Tzi`α fσst acσяdat . A EXPIRAT!

De ziua ta am sa`ti fac cadou o matura:X Sa zbori dracu din viata mea

*Nu suntt!*
• Tai`o!Pleacã!Carã`te!Dispari!
Zbori!Sterge`o!Calc`o!Evaporã`te!
MoRi!
Dã`ţi fok.Fã`te sCrum.Arzi in culori.
Stinge`te si suflã`te singur cã imi dai fiori ! ][:-s][•

•Când erau mici.fetiţelor le plãceau sã se joace cu pãpusi,iar bãieţilor cu masinue.Acum,fiind mari.bãeţilor le plac pãpusile,iar fetelor masinuţele. smug

Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

SuηT ğέηų Đε тïρã Đųρă ćąяε śε тïρă

••`Cαuse α giяℓ ℓike me Is just α ℓiℓ`diffeяent fяσm αℓℓ the яest.And α giяℓ ℓike me.Neveя gσnnα settℓe foя Secσnd Best! ••

•• DuC GuNoiu` happy Te laS unDevA ? batting eyelashes laughing ••

Ar trebuii sa stii ca in spatele unei atitudini aparent dure si vulgare...se ascunde un suflet calcat in picioare !

Nuмai Duмиezeu are privilegiul sá иe abaиdoиeze... Oaмeиii иu pot decât sá-ţi îиtoarcá spatele

• Fєricirєą є Ό bąŋcŋΌtă mąrє...uŋii Ό primєsc si uită să mai dєą rєstuŁ

► Dęci dacă vręi să mai spui cęva tę rog spunę.si dacă vręi să plęci acum plęacă pę bunę.

Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data... Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra love struck

L O A D I N G ... ███████████████ 99%

Barbatii au descoperit focul dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el :X

Te deranjează că-ţi cunosc psihologia, vorba aceea, te-nseli în privinţa mea mai rău decât te înseală femeia ta

atunci cand ai aripile zdrobite nu renunta la ce-ti doresti.nu mai poti zbura dar inca poti sa mergi

•• Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte. ••

Nu vreau decât să îţi vezi în p**a mea de treabă,Recunoaşte că nu mă cunoşti când cineva te-ntreabă !winking

Ar fii interesant sa stii ce am sa spun sa nu-mi bat capul Sa rezumam treaba uitandu-ne unu' la altul

Viata e frumoasa, desi te pune la incercare Traieste-o fratioare, bucura-te in continuare Si striga tare cand esti fericit sau cand te doare Suntem cu totii oameni cu caracteru-n buzunare

*≈DиD! ≈*
• Walk My ShoeS,jusT to See
What It`s like,to Be mE
I`ll be yOu,leT`s tRade ShoEs
JusT to sEe whAt I`d be Like tO
FeeL yOur pAin,yoU feeL miNe
Go InsiDe Each OtheR minD
JusT to See What wE FinD
LooKing Shit ThRouGh eAch OtheR`s eyeS. •

Orice greseala faci ajungi sa o regreti.Asa ca nu te iarta chiar daca tu ii ierti

NU rezolvi nimic daca injuri fara rost.mai bine injur`o pe mata ca te-a facut prost

Garsoniera in pamant iti fac la misto.Minte-ma in mm ca te mint si eu laughing

si esti mai fals decat vocalizele la megastar
ai impresii de star "avec moi ce soir"laughing

Sunt putini cei pa care ii admir,de-aia vorbesc in sictir.Nu retrag ce spun,Stai pe fir!

• Îmi vine să-ţi sparg dinţii.Dar de ce să te fac să arăţi mai bine ? laughing) •

Azi am prieteni.Mâine poate ei mă lasă.Azi nu iubesc deloc.Mâine poate`mi pasă!

Nu te increde in nimeni si-n absolut nimic.De la cel mai bun frate la ultimul amic

zambetele de decor,venele pline de alcool...cam asa arata un om gol in interior happy

Si timpul trece, mintea uita, inima tine minte.Fapte sau citate uitate prin cuvinte.Am invatat ca daca vreau trebuie sa dau.Si daca nu mi se raspunde inapoi trebuie sa iau

Am observat ca oricum l`ai taia, orice lucru are 2 fete!

Ironia face ca totul sa ajunga intr-o clipa doar praf.straight face

Am Învăţat Că Viaţa E Ðură.Ðar Încă Иu Am Învăţat Să Mă Ridic Ðupă Fiecare Łovitură.straight face

S-aя Żice că Ťoтul Ťяece, Ðaя Şтii Amice, Că oяice ßußă-ţi lasă cicaтяice?

Încă Am Sufleт Ðe Copil,Care Refuză Să Crească.Si mi-e egal cu zero тoт ce spune lumea asтa proasтă winking !

Tu mă ţi de mână , Eu te ţin de FRAIER winking !

Sunt greseli pe care le-am facut si chiar regret.Dar nu stiu dc draq tot pe alea le repet thinking

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi'a demonstrat.Ca pot avea orice daca imi doresc cu adevarat

Toţi avem probleme,contează cum le facem faţă Nu le da prea multă importanţă,n-ai decât o viaţă!

Prietenul tuturor nu este un prieten adevarat.

nicaieri cand ma cauti peste tot cand ma evitihappy

Pierduta prin coclauri vad un om bun mai rar decat dinozauri !happy

Te invit sa vii cand nu sunt prezenta ta imi face rau

Traiesc fara sa vreau sa stiu ce inseamna sa am inima!Zambesc,nu mai las sa cada nicio lacrima!:

Si uneori vreau sa te uit, dar doar cand te uiti la mine
Incep sa uit pe loc faptul ca eu trebuie sa uit de tine

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

• Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla •

• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck. •

Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati

Forever and always I`ll be there for you

Fericita pana la ultima suvita love struck

Mintile stralucite discuta idei. Mintile luminate discuta evenimente. Mintile "scurte" discuta oamenii!" - Eleanor Roosevelt

Prost nu e cel ce nu înţelege unele lucruri, cât de multe, ci acela care le înţelege pe toate pe dos. - Nicolae Iorga

Sunt capabil de bune si de rele. Dar in rele, eu sunt cel mai bun. - Coluche

Never a failure, always a lesson

I`m gonna start a new life! De azi am un singur scop ;;] sa pun fericirea mea pe primu loc!

Your smile,your touch is in the past.Acept the facts you're never coming bk

Romanca in acte! Tiganca prin fapte! inger in vorbe! drac in ganduri

Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece

Pe baietii de astazi sa-i culegi cu sacu` Si frumos impachetati sa-i trimiti la dracu`.

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun la fel cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun

10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine !

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Ma uit la Luna… luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna !

how may I ignore you today?

Cum de esti inca aici?credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea

Sunt cum sunt stiu altfel nu am cum sa fiu

Erau zile in care totul mergea bine
Sincer nu am vrut sa se termine

Sperante ireale si vise s-au consumat
In false idealuri s-au transformat

Pentru mine totul e pe dos
Nu am motive sa fiu bucuroasa, serios

Gandeste bine ce vrei de la viata
Gandeste daca faci fata

Buffering... 69%

New status message…

Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

A fost odata un milog plictisit de viata ce citea statusuri.Te simti?

No one else will ever take your place
I'll say goodbye to my favorite face...

Spui ,,nici o problema'' cand nimic nu merge
Insa n-ai sa schimbi nimic din c nu s poate sterge

Te aprinzi ca un joint fum dupa fum opreste-te mai bine,c-o sa ramana scrum

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipa

Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

Sa treci peste greutati nu tine de dorinta ci de putinta…

am sa`mi urmez propriii pasi fara niciun compromis
avand dor un singur scop sa`mi fac viata paradis

am urcat,am coborat,m`am ridicat si am cazut
am dat gres,m`am inselat,s`a`ntamplat ce`am prevazut
si cu toate astea stiu ca`s de`abia la inceput
va veni o zi cand mor deci n`am nimic de pierdut

si`mi doresc atat de multe incat nu stiu ce vreau defapt

Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!happy

De ce oare te-as astepta un veac ? La naiba ! Dragostea e doar un fleac.

Back where I belong, yeah I never felt so strong ! happy

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Avem doar ciment cu caru'.

| getuka12 a răspuns:

Buna stiu eu cateva:
- Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein

- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine…….te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.
1. Vand mazare in coaja de cartof cu pioneze ruginite si vrej verde la cel mai mic pret de pe piata…rog seriozitate

2. Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND

3. DaK esti urata nu da buzz…Impushcate!

4. NU ca ma laud dar *** bine, daca vrei sa ma incerci da un buzzz si cere… (valabil pentru fete cu potential)

5. Nu mi-e frica de nimeni in afara de mine…nu te risca daca vrei sa nu te injur … asa ca DND…

Statusuri cool

1. Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

2. Cand viata iti intoarce spatele…prinde-o de fund…

3. Don’t interrupt me when i’m talking to myself!

4. Ma misc ca un melc…. ma doare-n cochilie

5. Mama prostilor e mereu gravida

Mesaje cool

1. Love is not blind, it’s retarded!

2. Dragostea=batati de inima pentru dureri de cap

3. Cand am pornit la drum, am intalnit o proasta/Am incercat sa fug, mi-a devenit nevasta

4. Nu conteaza cat ma iubesti… atata timp cat te prefaci…

5. Sexul e ca si Cupidon: nu-i destul sa ai arc si sageti, mai trebuie’ sa ai si tinta!

Sms-uri cool

1. Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti

2. Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

3. Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru nimic in lume

4. Cine ride la urma, gindeste mai incet…

5. Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea…. cine-i smecher si chiuleste are tot asa…

funda pliskiss!