| Wøodenpints a întrebat:

Zeci de mii de ani de evoluție. Zeci de mii de ani în care oamenii au îndurat boli, foame, războaie, dezastre naturale.
Zeci de mii de bășini trase de un om de-alungul vieții. Și ăștia te învață în 2014, ce să faci dacă scăpi una când ești cu persoana cu care cel mai probabil tocmai ți-ai tras-o.
Vă dați seama că oamenii ăștia consideră bășinile mai intime decât sexul? Pentru că da, în majoritatea relatiilor, primul sex vine înainte de primul vânt.

http://bravonet.ro/blog/primul-vant-in-relatie/2014/11/2 0/

Mulțumesc TPU, că vă pișați pe adblock-ul meu și printre întrebări strecurati mereu 3 știri canceroase care mă fac să-mi pierd și mai mult speranța în omenire, care și așa nu e foarte mare.

Voi trageți vânturi în relație?

3 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Daca in relatia unor persoane se pun astfel de intrebari e clar relatia aceea este o basina!
Dincolo de povestea in sine am fost impresionat de articolul de pe bravo, articolul in sine este o imitatie, cum poti sa crezi ca 4 fraze si 10 gif-uri pot sa constituie un articol dar revista este pentru adolescentii loviti de viata si care inghit astfel de curiozitati! Cum scriai pe blog, autorul articolului mai e si mascul, macar cu numele si merita impuscat in anusul cu care se mandreste!
PS sa vedem cat rezista intrebarea aici pana sa fie stearsa!

Răspuns utilizator avertizat
| PeFuga a răspuns:

laughing tare ideea articolului, dar totusi mergea mai multa moneda batuta pe acest subiect laughing