| MrUniverse a întrebat:

Ziceți-mi 3 dintre subiectele voastre preferate de discuție.

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sport, istorie si, de ce sa mint, imi place sa fiu informat si in legatura cu ce se petrece in orasul meu, deci barfa.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Germania si Djokovic, nasii sportului modern!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Germania si Federer, nasii sportului modern! Asta ai vrut sa zici laughing

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Nu urmaresc tenisul, dar Djokovic era taticul lor, poate Federer sa se fi ridicat, tu ar trebui sa stii. Oricum, cat timp mai ramane Wenger pe Emirates, ma bag pe tenis/

| Drimmero a răspuns:

Fotbal,filme,glumele si restul!

| zurick a răspuns:

Muzică,anime şi astronomie.

| WaterDrop a răspuns:

Sexul, paranormalul si fetele frumoase.

| Deaad a răspuns:

Istorie,filozofie,muzica.

| syd a răspuns:

Muzica, existenta, astronomie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologia,Filozofia si existenta,"meleagurile asiatice" si baietii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzică, societate și filme.