Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cum ai serbat Dragobetele pana acum?

89 răspunsuri:
| ForYouBaby a răspuns:

Impreuna cu iubitul meu love struck love struck uitandu-ne la un film romantic love strucklove struck

| gmbod1 a răspuns:

Tinand cont ca am doar 16 ani, dragobetele pentru mine inseamna iubirea fata de mama mea, de fratiorul meu. pe mama o iubesc pentru ca este cea mai buna mama din lume, cu toate ca este bonlava munceste sa nu ducem lipsa de nimic, sa plateasca chiria, caci noi nu avem casa, sa avem mancare buna, ne face zilnic, din ce are prajituri, ne imbraca ( si ma doare ca se lasa pe ea), si cel mai mult apreciez la ea este faptul ca tot timpul ne zambeste, este cea mai buna prietena a noastra; pe fratiorul meu il iubesc deorece este mic si mi se pare neajutorat eu intotdeauna ii dau sfaturi,, ne jucam, il ajut la lectii ( este aI-a), il apar de alti copii, consider ca sarbatoarea iubirii est5e o sarbatoare pe care s-o petreci cu cei care-i iubesti cu adevarat, si te iubesc neconditionat. ultima oara stiu ca am petrecut cu mami si razvi acasa, as vrea sa gastig ceva ca sa-i fac cadou lui mami si fratiorului meu, deorece niciodata nu am avut cu ce sa iau, mama ne-a luat intotdeauna cate ceva

| Funions a răspuns:

Pana acum 3 ani, nu am serbat Dragobetele! De trei ani, e Dragobete in fiecare zi, pentru ca zi de zi ne sarbatorim frumos iubirea!

| lullaby23 a răspuns:

L-am petrecut cu multa iubire.

| Adikis a răspuns:

Relaxare big grin

| aryenutzaa a răspuns:

Cu o cina romantica, o calatorie la munte, o iesire in club

| Crocodilul01 a răspuns:

In pat, dormind laughing)

| ijuuuuuuu a răspuns:

Filme romantice unul după altul, adormind în brațele lui.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Nu am serbat Dragobetele pana acum.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Numai acasa cu persoana iubita... la filme

| extremeA07 a răspuns:

In fiecare an am facut ceva deosebit incat sa o iau prin surprindere si sa nu stie ce o sa urmeze. Mi-am lasat imaginatia libera si am construit momente de neuitat.

| nanalicious a răspuns:

Normal! Cu iubitul meu... Nu chiar in toti anii! :*

| oannapg a răspuns:

Ca o zi normală, fără prieten dar împreună cu familia.

| napolitaneee a răspuns:

Da

| elyd12 a răspuns:

Alături de persoana iubită.

| KanekiKen a răspuns:

Din pacate pana acum singura... dar mereu aveam persoana iubita in suflet

| MandyMaya a răspuns:

Am serbat o singura data, impreuna cu prietenul meu. Am petrecut o zi intreaga doar noi doi

| uAme a răspuns:

Singura. E bine si-asa. happy

| RapBim a răspuns:

Nu am serbat happy

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

La scoala

| stareu a răspuns:

In orasul natal, in straie specifice regiuni din care fac parte si cu bucate traditionale romanesti si bineinteles acompaniata de muzica folclorica

| motaaurelia a răspuns:

Navigind pe siteuri si vizualizind idei de cadouri

| IFAA a răspuns:

Cu prieteniihappy

| BubuuLoree a răspuns:

Pana acum nu am sarbatorit Dragobetele deoarece se intampla sa ne despartim exact cu vre'o 2 sapt inainte si la fel ca si astazi pentru ca iubitul meu nu este in tara!

| Cory_Corina_1974 a răspuns:

A fost cand am fost dingura majoritatea timpului

| Vintila_Crina_1994 a răspuns:

Am stat in pat, m-am bagat sub plapuma si m-am prefacut ca nnu exist.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Nu am avut iubit de Dragobete pana acum şi nici acum nu am...Asta e, se întâmplă, mai este puţin până la Dragobete, cine ştie anul acesta poate nu o să fiu singură!

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Intr-un stil romantic impreuna cu iubitul meu

| Matees_Nicoleta_1998 a răspuns:

Singura sad

| dinartistul a răspuns:

In zona ardealului nu stiu sa se fi serbat, dar aceasta zi era altfel cinstita in zona noastra, se spunea ca cine iese primul la plug va avea satul la picioare fiind respectat pentru harnicie, si ca in aceasta zi pasarile ce ierneaza la noi se „casatoresc„isi aleg perechile.De dragobete acum ca de cativa ani este contrapondere la acest valentin mai bine declar iubitei ce simt de dragobete este o mandtie nationala si patriotism!