Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe un drum de tara iar drumul sa fie marginit de culturi de floarea-soarelui.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In Italia pe malul Mediteranei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dimineața, în zori, aproape de țărmul mării!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

În pădure.

| neutrino a răspuns:

In jurul copilariei noastre...

| mona a răspuns:

O plimbare prin oras

| faramatania a răspuns:

Pe litoralul românesc.

| onasis1961 a răspuns:

Pe o insula exotica!

| Felys a răspuns:

Cu cai putere eventual, cu cai adevarati, nicaieri, put, un cal miroase a traspiratie si nu vad romantismul din a sta in urma lui simtindu-i mirosul

| valentingb a răspuns:

Prin grădină.

| PedoBarbie a răspuns:

Prin sat.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La tara, dupa dealuri.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In Sibiu.

| positivity a răspuns:

În orice loc cu o privești minunată. În orice loc liniștit, unde am fi doar noi doi.
Aproape de țărmul mării poate, la apus, ar fi frumos!

| LTAA a răspuns:

În canalizarea Parisului.

| FurtunaDiesel a răspuns:

In Parlament, sa vada si calul cum arata boii!

| IsabelaIssa a răspuns:

In Praga.

| ElenaSA a răspuns:

As face o plimbare romantica la mare, pe inserat, intr-un ritm lent, iar interiorul trasurii ar fi buchete de flori.

| andrei1237 a răspuns:

Eu as face o plimbare in Maramures si as merge in cel mai frumos loc Cimitirul Vesel, deoarece acolo am intalnit-o pentru prima data din intamplare!

| LegionarulRoman a răspuns:

Cu caruta... https://www.youtube.com/watch?v=7HRsIv6IMb4

In padurile cu taiga din friguroasa Rusie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre abator.La intoarcere dam inspiratie pentru Grigorescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Bruges (Belgia)este un oras de basm. Cu strazi pietruite si casute ciudate, atmosfera este una foarte romantica. Aici, as opta pentru o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai.
O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În canalizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printr-o padure cu copaci inalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o lume imaginara, doar a noastra, presarata cu flori frumoase, cer senin si soare, unde sa cante pasarelele, aer caldut si racoros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un taxi chinezesc printre ruinele de la Auscwhitz.

assiris
| assiris a răspuns:

Aș merge cu barca pe valuri dar cum e vorba doar de trasură, prin Iașul plin de gropi unde m-aș simti ca în barcă

| Shammal a răspuns:

Pe sanzelize, stradutele mai micute iar apoi prin gradinile versailles

| M1hai a răspuns:

In zona bucovinei happy