Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Unde ai face, cu jumatatea ta, o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai?

246 răspunsuri:
| sophiepopovici a răspuns:

Pe drumul vietii noastre

| Kngooru a răspuns:

Prin Paris

| Tier_Natalia_1989 a răspuns:

Prin munții din MARAMUREȘ.

| Ami_Amy_2000 a răspuns:

Intr-un parc frumos plin de flori si cu un lac si pe dedeasupra lacului un pod de lemn :3

| Am3thist a răspuns:

Intr-o padure frumoasa, unde sa fie si un lac cu multe salcii aplecate peste apa!

| Shyne_Miky_1995 a răspuns:

Pe un drum in apropierea unui lac, cu pomi foarte multi in stanga si dreapta, si ma-as plimba pana la asfintit...o sa fie asa de minunat si frumos.

| Darkolina a răspuns:

Printr-o padure de pe un munte, unde ninge si trasura lasa urma in culoarea zapezii pura.

| fataduuulce a răspuns:

Pe o insula

| Birtea_Ciprian_1984 a răspuns:

În orașul medieval Sighișoara.

| Liviu_Tanase_1988 a răspuns:

As merge in locuri frumoase, medievale. Ne plac amandurora acele locuri care ne prezinta trecutul!

| Olympyu a răspuns:

Pe langa parc seara

| Biia_Biia_1999 a răspuns:

In parc

| Florica_Dragos-Roman_1941 a răspuns:

Pe ulita mea, in satul meu natal, de care mi-e tare dor.

| Mihaela_mimi_1992 a răspuns:

La Paris, orasul dragostei

| Bogdan_Virlan_1994 a răspuns:

Pe marginea unui lac.

| Ivan_Roxana_Ludmila_1989 a răspuns:

Intr-o padure, aproape de un lac, la apus de soare.

| andreutta a răspuns:

Clar pe Bulevardul Champs-Élysées.

| Ioneeella a răspuns:

Pe un camp de flori( unde este facut un fel de drum... cu flori de diferite culori si la distante mari care un copac,

| AdreAndreea a răspuns:

Eu as face o plimbare romantica intr-o trasura trasa de cai in Verona deoarece el este orasul iubiri, orasul unde a luat nastere povestea romantica "Romeo si Julieta"

| anddra59 a răspuns:

Pe malul marii, seara

| Vasile_Denisa_1989 a răspuns:

Intr o poiana, cu lac si flori multe unde sa nu ne deranjeze nimeni decat ciripitul pasarelelor si adierea vantului

| CioCoOo a răspuns:

Oriunde,atata timp cat suntem impreuna, restul numai conteaza happy

| OMaria04 a răspuns:

Paris

| Doris123 a răspuns:

As face o plimbare romantica intr-o trasura trasa de 2 cai albi in orasul Charleston deoarece are o atmosfera antica si este perfect pentru o escapada romantica iar in gradina Boone Hall simtind mirosul trandafirilor.

| Ale25x a răspuns:

La pescuit pe dunare.

| Lilleh a răspuns:

Intr-un orasel cu tema antica happy

| Dany_Daniela_1994_N085 a răspuns:

Pe langa un lac..sau intr-o gradina plina cu flori de diferite feluri si foarte parfumate

| Gavrilescu_Valentin_1993 a răspuns:

Pe o ruta bine planificata in prealabil, din oras pana in padure, precum Gavrilescu si Hildegard din nuvela La Tiganci

| Neagu_Alisa_Si_Vyo_1985 a răspuns:

Pe o alee, cu copaci de o parte si de alta.Sa fie toamna.

| Laurentiu_Stefan_1971 a răspuns:

Prin Romania