| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

1. Esti fata/baiat
2. Iti plac fetele/baietii
3. Mov sau rosu
4. Blond(a) sau brunet(a)
5. Ochi albastri, verzi sau caprui
6. Cu creasta/ fata creasta
7. Par lung/ scurt
8. Unghii facute/ simple
9. Timid(a) sau indraznet(eata)
10.Inalt(a) sau scund(a)
11. Bogat(a) sau sarac(a)
12.Gras(a) sau slab(a)
13. Ti-ar placea sa te resfete / Sa o/il rasfeti
14. Mai mare ca tine/ mai mic(a) ca tine(varsta)
15. Cati ani ai?

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

1.fata big grin 2.baietii 3.sunt culorile mele preferate amandoua 4.bruneta 5.caprui 6. fara... 7.luuung 8.simpleee 9. timidacrying 10.inalta 11.bogata 12. potrivit 13... 14.mai mare 15.12 big grin

12 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

1. fata 2. baietii love struck 3. mov 4. Bruneta 5. caprui 6. fara 7.lung 8.simple 9. timida 10. inalta 11. potrivita 12. slaba 13 ambele 14 mai mare 15. 13love struck

| Rianana a răspuns:

1.Fatahappy
2.Baieti :X
3.MOvwinking
4.Blonda big grin
5. Ochi albastribatting eyelashes
6. Fara laughing
7.Par lung kiss
8.Simple tongue
9.Indrazneatawinking
10.Intre oh go on
11.Intre bogat si sarac happy
12.Slaba straight face
13.Sa ma rasfete :X
14.nu conteaza varsta conteaza sentimentele kiss dar totusi (mai mic 11 )
15.12 ani :->

| Thunderstruck a răspuns:

1.Baiat
2.Fete
3.Mob
4.Blond
5.Ochi verzi.
6. Fara, normal :-&.
7.Lung.
8.Simple.
9.Depinde cine e de fata in acel moment...
10.Inalt(1,70)
11.Mi-as dori cand o sa cresc sa nu ma scald in bani dar nici sa nu am grija banilor.
12.Slab.
13.Nu stiu.
14.Mai mare.
15.14

| Orbithh a răspuns:

1.fata.2.baietii.3.mov.4.bruneta.5.verzi.6.fara creasta.7.lung.8.asa si asa.9.asa si asa.10.inalta.11.inalta12.potrivita.13.sa ma rasfetesmug.14.mai mare ca mine.15.13 ani.:d

| DomnisoaraLove a răspuns:

~Sunt fata
Imi plac baietii (doar ca nu mi-or place fetele?rolling on the floor)
Mov! dar si rosu
I like brunetzii
Verzi1 caprui2 dar si cei albastrii dar pe locul 1 sunt cei verzi :X
Cum vrea ell, cu creasta, dar sa nu mearga mai departee
Am par lung si shatenn
Sunt frumoase cele facute dar prefer simle (pe acasa)
Singurul meu defect:Timidaacrying
Inaltutzaa
Niki bogata nici saraca
Nici slaba dar nici grasa(potrivita_)
Daaa! barbatul ideall m-ar rasfataaa. dar si eu p ell
Mai mare cu 2 ani mai mic nu vreauu, sau mai mare de 2 ani

| AndreeaCeMaiZici explică:

Mai astept raspunsuri. Pana acum funda e intre TheBoxer si Thunderstruck (aflati voi de ce! :X:X:X). Bafta TheBoxer!

| BlackOrangee a răspuns:

1.baiat 2. fetele xD 3. Amandoua 4.amandoua laughing) 5.verzi albaștrii =p~ 6. Fără 7. Lung 8. Indiferent 9. Indrazneata 10. Scunda love struck 11. Indiferent 12. Slaba 13. Da si da happy 14. Mai mare :p 15. 14 love struck

| Manblack a răspuns:

1. baiat
2. fetele
3. rosu
4. brunet
5. caprui
6. fara creasta
7. par scurt
8. simple
9. indraznet
10. inalt
11. si sarac si bogat
12. potrivit
13. da
14. mai mica
15. 12

| Andrew_8561 a răspuns:

1.baiat,2.fetelebatting eyelashes,3.thinking mov, 4.brunetsmug,.5.caprui,.6 cateodata imi fac:d.8 scurt si tepi, 8.simplelaughing))),9.depinde de situatzie, 10.inaltlove struck,11.intrelaughing,.12intre,13.intrelaughing,14,depindelaughing),15.15

| TheBoxer a răspuns:

1.Baiat 2. Fetele love struck 3.Mov 4.Saten 5.Cu creasta 6. verzi spre capruilaughing 7.scurt big grin 8.siple...logiclaughing 9. Timid 10. Potrivit 11. undeva intre sarac si bogat spre bogat laughing 12.Cu muschi smug 13. sa ma rasfete :X 14. Mai mica 15. 14:X

| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

1.Fata, 2.Baieti, 3.Rosu,4.Blonda, 5.Albastrii-Verzui:-X, 6. Fara, 7.Lung, 8.Simple, 9. Timid, 10.Scund, 11.Asa si asa, 12.Slaba, 13.Sa ma rasfete normal...laughing, 14.De varsta mea, 15.12:dkiss

| nadine1nebuna a răspuns:

1.fatabatting eyelashes 2.baietii :X 3. Rosu :X 4.bruneta 5.negri big grinbatting eyelashes 6. fara big grin 7. potrivit. 8. unghii facuthe love struck 9.indrazneata :X 10. scunda sad 11.bogata 12. potrivit 13. sa ma rasfetze :X 14. mai mare... big grin 15. 14. :-s big grinbatting eyelashes