| Alex a întrebat:

1. Exista prezervativ masculin si pentru felatie? Daca da, se poate folosi si pentru sex normal?
2. Exista prezervativ masculin si pentru sex anal? Daca da, se poate folosi si pentru sex normal?
3. Exista prezervativ feminin si pentru cunnilingus? Daca da, se poate folosi si pentru sex normal?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. da, orice prezervativ se poate folosi pentru felatie si sex vaginal. Exista prezervative cu arome care sa imbunatateasca gustul in timpul felatiei, dar care pot fi folosite si pentru sex vaginal.
2. Pentru sex anal se folosesc prezervative extra-safe.
3. Nu exista prezervative feminine pentru cunilingus.

| BlueHusky a răspuns:

1. Nu sunt chiar ceea ce zici tu dar exista prezervative foarte "subtiri" care teoretic sunt "ca si cum nu ar fi". Da se pot folosi si pentru sex, Nu sunt exclisiv pentru felatie.
2. Da, sunt przervative pentru sex anal. Da, se pot folosi si pentru sex normal. (ce e anormal in sexul anal atat timp cat cei doi sunt de acord? happy )
3.Nu, teoretic nu. Practic daca faci dintr-un prezervativ normal un fel de "foaie" si il pui... bla bla (intelegi tu).

Ps. Orice dar numai "funda" NU pls!

| Douapunccteunics a răspuns:

Ce intrebari ai daca as pentru anal, felatie si cunnilingus pentru ce sa le folosesti la sex normallaughing

Ics.