| Eugeniusu a întrebat:

1. Pot face sex cu un prezervativ de mai multe ori?
2. Cat tine prima partida de sex, dar a doua?
3. Cam dupa cat timp as putea spune ca am satisfacut partenera?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Prezervativul este de unica folosinta!
2. Prima partida tine intre cateva secunde si cateva minute, in functie de experinta ta!
3. daca esti baiat destept, intai incepi cu satisfactia partnerei, pentru ca fetele se satisfac mult mai greu si dupa aceea ajungi la partea cu introdusul unde impreuna puteti atinge orgasmele.

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Prezervativul este de unica folosinta. 2. ) Prima partida de sex de obicei nici nu apuca sa inceapa ca s-a si terminat. happy 3.) Partenera este satisfacuta in momentul in care ajunge sa aiba orgasm sau in lipsa acesteia cand ramane intinsa/extenuata langa tine, complet molesita. Pentru a realiza o asemenea performanta in mod obligatoriu trebuie sa ai o experienta sexuala indelungata.

| mihai69 a răspuns:

1. doar dacă poți să spui că refolosești hârtia igienică;
2. prima din viață? ca în reclamă: „puțin, foarte puțin"!
3. după exact atât timp cât are ea nevoie să ajungă la (minimum un) orgasm prin diversele manevre pe care le faci tu. Adică oricât, între un minut și niciodată.

| Emilian65 a răspuns:

Prezervativul se poate folosi o singura data.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu.
Depinde de la persoana la persoana.
Daca are orgasm. Nu conteaza ca e dupa 20 de minute sau 2 ore.

| kandaraki a răspuns:

1. NU
2. putin, minim putin.
3. mult, foarte mult!