| SmexyBoy a întrebat:

(20+)
Bai frate, poporul roman, e unul enclosed mind, am fost in Suedia, si ghici ce, in prima zi am avut parte de sex oral din partea unei scandinave, frumoasa femeia, divina, mai ales in cavitatea bucala, in schimb imi aduc aminte de fosta mea prietena(romanca), cred ca am stat 3 luni cu ea ca sa am parte de un contact sexual amator cu prezervativ. Intrebare, care e dif intre romanca si suedeza?

45 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Diferenta poate fi si un BTS la fel de divin, ca daca suedeza ta e asa hamesita, nu esti tu primul servit, au mai trecut destui pe-acolo...

| Miauti a răspuns:

Gresiti! Numarul barbatilor din suedia este mai mic decat al femeilor, iar puterea de guvernare al statului ii apartine sexului frumos.

Acolo daca lovesti o femie risti inchisoare. Daca esti atent o sa prinzi cum femeia isi bate partenerul.

Oricum poti risca sa fi violat de femeie laughing oricum ei au si o problema au o gena slaba din cauza numarului mic de barbatii. Partenerii pot fi membri de familie.

Si oricum suedezele au un apetit de sex.

| Miauti a răspuns:

Am uitat sa precizez. daca mai vrei o asemenea experienta iti sugerez sa te duci intr-un bar din suedia cumpara-ti o sticla de vin sau o bere si ai sa vezi ca o sa fi agatat.

| SmexyBoy explică (pentru Miauti):

Nu consum alcool...

| buzeduulci a răspuns:

Ai noroc daca ai avut parte de sex oral cu faţa aia... nu te gandi ca se vor mai ingramadi si altele

| SmexyBoy explică (pentru buzeduulci):

Dar ce are fata mea? nu-ti place? nu te uita. Cert e ca am avut parte de o exprienta f. frumoasa, esti geloasa?

| SmexyBoy explică (pentru buzeduulci):

Eu nu cred in noroc.

| SmexyBoy explică (pentru buzeduulci):

Si inca ceva, poza de profil e de acum 4 ani?! si nici nu e nevoie sa ingramadeasca, fac o selectie, nu vrei sa fii prima?

| mihai69 a răspuns:

„...poporul roman, e unul enclosed mind" - adică are mintea la purtător. Corect până aici. Că tu ai fi vrut de fapt să spui altceva, e cu totul altă poveste. Probabil așa oi fi pățit și cu tanti aia - cine știe ce ai fi vrut tu să-i spui, și ea o fi-nțeles că dacă nu ți-o suge, îi iei gâtu'. Și cum despre români, pe la ei, nu se spun lucruri prea bune, biata muiere a luat-o...
Acu' pe bune - ce satisfacție obține o femeie dacă suge un penis?!? Aș mai zice, să fi fost măcar un 69. Motivația cu „soțul impotent" e (mult) prea subțire.
Aia era o mare panaramă!
PS - am avut parte și la noi de una din asta; a fost mișto, dar asta nu înseamnă că restul muierilor nu-s cu mintea deschisă. Doar că au nevoie mai întâi să stabilească o relație cu cel căruia îi vor aplica un blow job!

| SmexyBoy explică (pentru mihai69):

Nu frate, de buna voie si nesilita de nimeni, eu am spus numai o parte din sexperienta mea...

| buzeduulci a răspuns (pentru SmexyBoy):

Iti cam place sa vorbesti singur.

| SmexyBoy explică (pentru buzeduulci):

Da.

| sofisis a răspuns:

Cred ca vezi putin distorsionat lucrurile.
Poporul roman nu e inchis la minte. Exista persoane si persoane. Daca fosta ta prietena era virgina sau avusese experienta putina inainted e tine, e normal sa nu fie versata in pat.
Suedeza fiind deja maritata iti dai seama ca are experienta cu carul si e logic ca nu mai are nici o inhibitie/retinere.

| Alcyon a răspuns:

Si care-i chestia? Ai avut noroc si ai dat peste o curvistina buna la pat. Asta-i tot. Gasesti si in Ro cate vrei, numai bani sa ai.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Asta era femeie, aia era cu*rva.

| SmexyBoy explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu frate, curva e aia care presteaza servicii de genul, eu nu a-s numi-o curva, barbatul ei era prea betiv si nu mai avea erectie, cauta satisfactie. In marea majoritate a timpului suedezul e betiv. peste 50% sunt in depresie.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SmexyBoy):

Si crezi ca o femeie cu integritate i-ar suge-o primului barbat care apare? Sa fim seriosi, nu stiu ce femei preferi tu dar sa ai o nevasta care o face cu primul barbat care-i ofera ceva diferit fata de ce are deja acasa nu cred ca ti-ar placea. Crezi ca *** ta e unica. Mereu va fi ceva mai bun si o femeie usoara o sa plece imediat dupa acel ceva. O femeie adevarata in schimb va face sa fie bine si frumos cu ce are deja. Gandeste-te ca daca prietena ta romanca ti-ar fi facut asta de prima data nu erai primul care primea asta. Ti-ar placea sa stii ca a supt juma de Bucuresti? Eu nu cred.

| SmexyBoy explică (pentru FABULOSUL6000):

"Crezi ca *** ta e unica?" Bine inteles mai baiatul, eu sunt incomparabil, unic si drept urmare si *** mea e unica, sincer sa fim, aia au salariul de...20.000 sek, romanul ce are, cu mentalitatea asta? Din moment ce barbatul ei nu o implinea sexual, ce posibilitate avea? crezi ca romanca nu face la fel? ca in cazul suedezei? sa devina barbatul impotent, si sa foloseasca dildo? nu cred, mai degraba s-ar duce cu altul, sau s-ar regula cu altul, si posibil sa-l lase, sau sa ramana cu el.

| SmexyBoy explică (pentru FABULOSUL6000):

Si altceva, ei nu au prostitutie.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Le-ai auzit? Amandoua sunt femei si nu vad sa le placa varianta ta. Daca 100 oameni zic ca e o problema pai atunci chiar e.

| Duucu a răspuns:

Ce naiba am citit?

| CinevaNou a răspuns:

Gasesti prostituate si in Romania pe langa aeroport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o lume curvara si libera. Iar tu imi esti antipatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta se respecta, in vreme ce suedeza e o curva dornica de atentie.
P.S. 20+? Serios? Nu-ti pare ciudat ca unu' de 16 e cu capul pe umeri si tu cu "20+" ai tai esti prost gramada si cauti doar satisfactii trupesti si nu sti sa respecti o femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asa? M-ai caracterizat perfect.
Si tu esti prea prost pentru a stii ce-s alea sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce duri suntem, amentintam strainii de pe net cu bataia.
112 e numarul meu, suna-ma sa-ti dau adresa ca sa vii sa ma lasi fara dinti, prea marite zeu al cuvintelor aruncate aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta dintre IQ-urile noastre e la fel de mare ca diferenta intre romana si suedeza ta.
Pa.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Acea femeie a mers pe principiul: primul venit, primul servitlaughing... Eu nu cred neapărat că ține de mentalitate, ci de principiile fiecăruia. Poate ție persoanele care fac așa ceva ție ți se par deschise, mie mi se par panarame, nu poți să-ți împarți gura/vaginul cu oameni pe care nici măcar nu-i cunoști straight face

| SmexyBoy explică (pentru AnnaaaMaria):

Nu stiu pe ce princpiu a mers, a fost frumos(cat a fost) a doua zi cand ne-am intalnit nici nu ma baga in seama, aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| g4mma a răspuns:

Nu mai generaliza.Cum zicea multa lume, femei usoare de-astea exista si in Ro.Nu le fac prostituate pentru ca aia e o meserie si n-ai mentionat ca ea sa-ti fi luat ceva bani.

Dar in orice caz, sunt convinsa ca daca ai avea o fata ai fi incantat daca ar avea un astfel de comportament smug

| SmexyBoy explică (pentru g4mma):

AM pomenit ceva despre bani, cine crezi ca schimba euro in SEK ca sa ai parte de un sex fie oral, fie normal sau anal...

| g4mma a răspuns (pentru SmexyBoy):

Nu cred ca o deranja sa primesca euro la o adica, dar nu despre asta era vorba si deviezi de la subiect.

| msKat a răspuns:

Suedeza e o curva si prieten ta era o femeie adevarata. crezi ca tu ai fost primul care a trecut pe acolo?

| TurboBoost a răspuns:

Diferenta este ca romanca are cap, sti ce vrea si cand e vrea, iar suedeza este o c#rva. Si gandesti prost daca tu crezi ca orice femeie, dupa 5 minute de conversatie ar trebuie sa sara la slit, sau in pat. Foarte gresit. Pentru asa ceva exista centura.

| bobo37 a răspuns:

Prietene in anumite puncte toate's la fel. doar trebuie sa stii cum sa le abordezi

| Vuitton3 a răspuns:

Daca esti disperat de acest lucru, ramai in Suedia. Una e sa le placa asa ceva si alta e sa stea cu tine din iubire, nu din altceva.

| umbramilenium a răspuns:

Operaţia ta mintală prin care grupezi în aceeaşi oală tot poporu' român e una prostească. Cel puţin în opinia mea. Şi ştii de ce? Nu consider că o tipă care cedează uşor şi îi satisface toate fanteziile unui individ aproape necunoscut e mai open minded decât alta care nu se supune din start să aibă contact sexual. Poate n-ai sesizat până acum, dar există şi în România femei "open minded" (asta dacă tu consideri o prostituată ca fiind "open minded"), disponibile să-ţi ofere tot tacâmul sexual, nu doar oral. Schimbă-ţi percepţia, întrucât şi preaiubita noastră ţărişoară e plină de femei de moravuri uşoare. Dacă te-ai găsit tu să generalizezi cum că poporul român e unul închis la minte, iar femeile din Suedia practică sexul din start şi se conformează rapid, nu înseamnă că şi ai dreptate. Nu-mi imaginez cum de un om în toate facultăţile mintale ar fi capabil să afirme că poporul român e unul închis la minte, doar pentru că româncele nu acceptă să întreţină raporturi sexuale prea uşor. În cazul în care tu îţi doreşti o parteneră doar pentru sex oral, înseamnă că eşti în căutare mai degrabă pentru aventuri şi... scuză-mă, dar nu meriţi mai mult decât o desfrânată.
"Din moment ce bărbatul ei nu o împlinea sexual, ce posibilitate avea? Crezi că românca nu face la fel?". Te cam contrazici singur în ceea ce spui, nu crezi? Atunci, de ce noi suntem un popor mai limitat în gândire, din moment ce şi românca, şi tipa suedeză procedează la fel când nu au ce-şi doresc acasă şi caută ceva mai bun în altă parte?

| SmexyBoy explică (pentru umbramilenium):

Vorba multa e saracia omului. Ai scris mult si prost.

| umbramilenium a răspuns (pentru SmexyBoy):

Vorba mea e adevărată.

| SmexyBoy explică (pentru umbramilenium):

Nu, esti bolnav psihic, raspunsul trebuia sa fie unul scurt de cateva cuvinte. Fa-ti un control psihic bai baiatule.

| umbramilenium a răspuns (pentru SmexyBoy):

Control psihic? Pentru ce? Un răspuns mare e semn al unei probleme psihice pentru tine? Pentru mine nu.

| SmexyBoy explică (pentru umbramilenium):

Bine fie ca tine.