| anonim_4396 a întrebat:

4 ani de cand m-am despartit de cnv drag de atunci nu pot sa zic ca am avut o relatie tot merge pe dos explicatii plz

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dumnezeu stie cel mai bine, e posibil ca vrea sa isi faca un stoc de persoane care sa nu aibe de suferit si nu le ofera sansa sa se ataseze de alte persoane nepotrivite

| RAY a răspuns:

Un exemplu si eu de cand m-am lasat de bautura si m-am apucat de tigarii n-am banii niciodata, de fapt nu are nici o legatura acuma 4 ani cu prezentul poate in mintea ta doar, da ai iubit, ai suferit ok asta, ti-ai pierdut increderea in femeii? ti greu tuturor ne e viata e un iad dar o viata avem nu doua, crezi ca e cineva fericit cu adevarat?

| neutrino a răspuns:

Ai avut ghinion si poate ca ai standardul prea ridicat.

| NoRegretsxx a răspuns:

Explicatie: nu asculti Parazitii...