| Niicole a întrebat:

6 ani vi se pare o diferenta mare intre o fata si un baiat?

18 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca cel mai mic are peste 20, ok, daca are peste 15, discutabil, daca are sub 15... nu, fara nicio scuza.

NOname
| NOname a răspuns:

Diferenţa referitoare la ce? La jocuri cu găletuşa şi lopeţica?

Platonic oamenii se pot iubi indiferent de diferenţele de vârstă, dar când e vorba (şi) de relaţii sexuale, ar fi bine ca ambii să fie majori (atunci astfel de diferenţe devin irelevante).

| AnnY98 a răspuns:

Pai aicea depinde...

In primul rand VARSTA NU CONTEAZA!

dar.

daca tu ai 18 si ea 12..hmm..nu prea suna ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnnY98):

Imi place asa, varsta nu conteaza dar totusi nu suna ok. pai care din 2 pana la urma?

| Fatamuntilor a răspuns:

Atata timp cat ambii sunt majori, nu cred sa fie o problema.

| Mussette a răspuns:

Depinde and apare aceasta difetenta. E maricica, dar daca va intelegeti...
Cati ani ai? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta. 14-20 da, 25-31 nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre bunicii mei era o diferenta de 10 ani si au trait fericiti pana cand moartea i-a despartit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-au cunoscut cand ea avea 14 ani si el 24? nu cred eu. una e cand e 14-20 una e cand e 20 26. 6 ani nu sunt multi, dar depinde de varsta, nu crezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, depinde. Nu stiu la ce varsta s-au cunoscut.

| gingergirl1 a răspuns:

Mie si 3 ani mi se pare cam mult, dapăi 6 laughing))

| Happyjump a răspuns:

Daca au peste 20 de ani nu mi se pare chiar atât de mare

| Wukii a răspuns:

Păi, depinde. Dacă fata ar avea 13 ani, iat băiatul 19, nu merge... Deci da, atâta timp cât amândoi au peste 18 ani cred că e ok.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Nu. Cu cat baiatul e mai,, batran,, cu atat e mai matur. Exceptii au unii baieti

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Depinde la ce varsta e vorba de 6 anihappy ca daca vorbesti de un baiat de 18 si o fata de 12 e aiurea.dar daca fata are 20 si baiatu 26 e binisor.

| methodmen a răspuns:

Da doar daca fata e mai maricica.

| 3udoareu a răspuns:

Eu am 19 si acum un tip de 27 ma curteaza, oare as face o prostie? el e serios, e ditai omu pe langa mine.e politist happy ..si eu abia clasa a12a...oare ce sa fac?

| MadeleineMadeMady a răspuns:

Daca si 6 ani e mult, 10 ani cum vi se par?