| BiscuitiCuCiocolata2015 a întrebat:

A doua oara cand am facut-o cu prietenul meu a durat doar 3-4 minute si dupa a ejaculat... are 16 ani... cum sa fac sa dureze mai mult?
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura modalitate prin care sa ajungi si tu sa simti placerea sexului, sa fii satisfacuta si eventual sa ajungi sa ai orgasm este aceea de practicare a unor "perversiuni" sau fantezii sexuale (sex oral, degetica, mangaieri, etc.) pana in momentul reintrarii in erectie a penisului si reinceperea unui al 2-lea, evental si al 3-lea sex care de regula dureaza suficient de mult, incat sa fii si tu satisfacuta la final. Doar procedand astfel partenerul va dobandi incet incet experienta si mai ales doar asa va dispare surescitarea specifica primei penetrari, ce nu poate fi nicicum evitata in cazul primelor actiuni sexuale. Succes.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E la varsta la care urla hormonii si se excita la maxim, ai nitica rabdare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hoho, mare noroc ai avut cu 3-4 min, eu cred ca a durat cateva zeci de secunde. trebuia sa il mai iei la o tura imediat dupa, il tine mult mai mult

| Emilian65 a răspuns:

Inainte de penetrare nu-l lasa numai pe el sa se excite si incearca si tu sa te exciti sau lasa-l pe el sa te excite astfel incat cand incepe penetrarea sa fiti amandoi pe cele mai inalte culmi ale excitarii. Procedand asa vei vedea ca si actul sexual va fi mai lung si tu vei fi super multumita de prestatia lui.

| ywar a răspuns:

Are 16 ani - ce sa-i ceri? E un pusti care nu si-a sters mucii de la nas si el da din. fund! Vreti sa fiti maturi? Manifestati-va altfel maturitatea nu facand sex de la 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat o faceti mai mult cu atat o sa invete sa dureze mai multe. Cere timp asta, nu dupa 10 partide gata e star porno.

| maryus24 a răspuns:

Mai des