| Studiomix a întrebat:

A folosit cineva Suifan chines brush, are ceva effect?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Citese acest articol. omul pare sa stie ce vorbeste:
http://www.risingmaster.com/......tion-work/
Pe langa ceea ce spune el, eu nu as avea incredere in medicamentele si produsele alimentare chinezesti, apar foarte multe rapoarte de produse continand ingrediente nocive puse acolo cu buna stiinta.

| xLarry a răspuns:

Este bun si il crecomand cu incredere. Isi face efectul dupa 20-30 minute ( vei simtii asta ), iar performantele sunt considerabile (chiar si 2 ore la primul numar). Eu de obicei aplic, il las in jur de o ora sa isi faca efectul apoi ma spal in zona respectiva si 5-6 ore n-am stres din punctul asta de vedere. Bafta!