| KTY123 a întrebat:

A fost asa de dragut, si neaparat voiam sa impartasesc mometul cu voi.
Sambata seara am mers alaturi de niste prieteni la club, iar acolo m-am intalnit cu Daniel(cine a vazut cealata intrebare stie despre ce este vorba, cine este el).
Cand am intrat i-am salutat pe toti prieteni (care erau acolo deja) si bineinteles ca l-am salutat si pe Daniel si am vrut sa-l pup pe obraz (cum obisnuiesc) si atunci s-a invartit si mi-a spus ceva de genu :"in sfarsit am reusit sa te pup".
Dupa un timp (stateam la o masa unul langa altul, el mi-a propus sa stau langa el) spune sa iesim pana afara doar noi 2 (am mai iesit o data dar atunci venise si cea mai buna prietena).Am iesit. Ne-am plimbat un pic si am zis sa stam pe o banca,dar prietenii lui tot veneau la noi iar el incepea sa se enerveze, asa ca ne-am hotarat sa plecam in alt loc. Am mers pe malul unui rau (e l-a distanta mica de club, dar acolo e liniste si nu ne deranja nimeni,nimeni nu stia unde suntem).
Am inceput sa vorbim iar l-a un moment dat m-a sarutat,iar eu m-am tras (IL PLAC DAR TOTUSI NU VREAU SA STRICAM FRUMOASA PRIETENIE).
Atunci a inceput sa spuna ca e prost... si i-am spus ca nu si l-am sarutat eu. Si asa am continuat un timp,trecuse mai mult de o ora.
A doua zi ne-am intalnit intamplator pe drum (eu eram cu fetele, el cu baietii, avem prieteni comuni). Dupa ce ne-am salutat (avem un salut al nostru) am plecat mai departe( nimeni nu stie ca il plac, nici cea mai buna prietena, si nu vreau sa stie, daca ceva nu merge...stim macar doar noi doi). kiss

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Chiar povestesti frumos, cat am citit ce ai scris am avut senzatia ca citesc dintr-ul roman de dragoste, poate nu ar fi rau sa scrii ceva, daca tot ai inspiratie

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ar fi trebuit să ţii acest moment minunat pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackAndWhite1 a răspuns:

N-am inteles care era intrebarea ta.

| KTY123 explică (pentru BlackAndWhite1):

Nu era o intrebare, sunt fericita si pur si simplu voiam sa-i povestesc cuiva.

| CastraveteCastravescu a răspuns:

Ai atat de mult talent, wow, m-ai lasat masca, Eminescu e copil mic pe langa tine.
*troll off*

| RoBByi96 a răspuns:

Ce prietena mai esti si tu. Nu stie cea mai buna prietena a ta de el, dar stie tot internetul.

| KTY123 explică (pentru RoBByi96):

De fapt nu i-am povestit pentru ca de multe ori nu reuseste sa tina un secret, sunt o prietena buna. Daca nu as fi fost nu i-as fi zis niciodata nimic. Si chiar aseara cand am fost la ea i-am povestit.

| miruna124 a răspuns:

Sa ne spui ce se m ai intampla

| KTY123 explică (pentru miruna124):

Bine. Asa voi face.